banner615

banner614

banner701

HAYVANLARI KAYBOLAN AİLEYE BAYRAM DESTEĞİ

banner619

Düzce'nin Gölyaka ilçesinde 5 büyükbaş hayvanı kaybolan aileye, Kaymakamlık tarafından destekte bulunuldu. Diğer taraftan şarkıcı Haluk Levent'in önderliğindeki yardım odaklı sivil toplum kuruluşu AHBAP Derneği’nin de çalışma yaptığı öğrenildi.

Gündem 23.05.2020, 13:00 25.05.2020, 11:16
2532
HAYVANLARI KAYBOLAN AİLEYE BAYRAM DESTEĞİ
banner682

Gölyaka'da yaşayan Balay ailesinin 19 gün önce kaybolan 5 büyükbaş hayvanını arama çalışması devam ediyor.

Emine Balay'ın gözyaşları içinde hayvanlarını aramasıyla ilgili haberlere kayıtsız kalmayan Gölyaka Kaymakamı Abdullah Kurt, aileye bayram öncesi nakdi yardımda bulunma kararı aldı.

Ekibiyle çalışma yapan Kurt, hayvancılıkla geçimini sağlayan aileye 2 bin lira yardımda bulundu.

Öte yandan Düzce Valisi Zülkif Dağlı'nın da konuyla ilgilendiği ve aileye destek için çalışma yürüttüğü, haberin ardından konuyu üzüntüyle karşılayan şarkıcı Haluk Levent'in önderliğinde faaliyetlerini yürüten AHBAP Derneği’nin de çalışma yaptığı öğrenildi.

Haluk Levent, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla grup üyelerinin aileye ulaşmasını sağladı.

banner710
Yorumlar (3)
Memet 1 hafta önce
Düzcedeki hırsızları en iyi polis ve jandarma bilir,onların bilmediğini de hırsızlar bilir,kavşak ve konntol noktalarındaki mobeseler bilir,ama yine de hırsızlar yakalanmaz,yakalansa da giden gider,bu iş böyle giderse de hırsızlık bitmez,köylünün çilesine emeğine yazık,
İÇİNİZDEKİLERİ AÇIĞA ÇIKA 1 hafta önce
MUSA BEY- EMİNE HANIM ALLAH YARDIMCINIZ OLSUN, ANCAK ŞÜPHELİ DURUMLARI NEDEN AÇIKLAMIYORSUNUZ, KARANLIKTA KALANLAR AÇIĞA ÇIKMADAN GERÇEĞİ BULAMAZSINIZ.
ŞÜPHELER AÇIKLANMALI 1 hafta önce
ALLAH KİMSENİN BAŞINA VERMESİN, ANCAK MUSA BEY NEDEN ŞÜPHELERİNİ DİLE GETİRMİYOR DA KONU YARDIM İŞİNE KAYIYOR, ELBETTE YARDIM YAPILMALI ANCAK İŞİN GERÇEĞİNİ AÇIKLAMAK LAZIM.
18°
hafif yağmur