banner615

banner614

banner701

HAZİRAN AYINDA HİZMETE GİRECEK

banner619

Düzce Valisi Dr. Zülkif Dağlı’nın himayesinde , 2019 yılının Mayıs ayında temeli atılan Kültür Mahallesi 4-6 Yaş Kur’an Kursu’nun inşaatı hızla yükseliyor.

Gündem 04.02.2020, 11:57 05.02.2020, 10:47
1652
banner682

Düzce Merkeze bağlı Kültür Mahallesi’nde vatandaşlara ve çocuklara hizmet verecek olan Kültür Mahallesi 4-6 Yaş Kur’an Kursu binası, bodrum dâhil 4 kattan oluşuyor.
 
Kur’an kursunun inşaatı devam edilirken,  kaba inşaatın tamamlanmak üzere olduğu bilgisi verilirken, Kur’an Kursunun, toplamda 550 m² oturum alanına sahip olacağı açıklandı.
 
2020 yılı Haziran ayında bitirilmesi planlanan Kur'an Kursu'nda, kadınlar ve erkeklerin kullanabileceği mescit, 4-6 yaş arasındaki öğrencilerin din, değerler ve Kur’an-ı Kerim eğitimi alabileceği 10 adet derslik bulunmakta.
 


 Ayrıca Kur’an Kursunda, çocukların dini eğitimlerinin yanı sıra spor ve sosyal etkinlik yapabileceği alanlar, çok amaçlı salon, konferans salonu ve yemekhane bulunacağı açıklandı.

Yorumlar (10)
Sade Vatandaş 8 ay önce
İhtiyaç varmı yokmu tartışılır ama Allah yapandan da yaptıranda da razı olsun.
Eğitimci 8 ay önce
Branşım Tarih olması sebebiyle araştırdım bu tarihe kadar hiç bir vali ne kuran kursu nede kurs yurdu açmamış neyin peşinde bu zat
Yakup 8 ay önce
Nede olsa Devletin değil hükümetin valisi olduğunu kesinleştirdi hemen istifa etmeli
Ramiz 8 ay önce
Allah aşkına böyle valimi olur nerede görülmüş bir valinin kurs yada yurt yaptırdığı çok yakışıksız olmuş
Düzceli 8 ay önce
Araştırılsın cumhuiyetin kurulduğu zamandan bu tarafa tek vali göremezsinizki 4-6 yaşında daha konuşmayı dahi bilmeyen küçücük çocuklara kuran kursu yapımı ve açılışı yapsın evet belki vekillik cepte olsada divanı harp te yakındır biline
Bahar 8 ay önce
Çok ilginç kültür mahallesi bide içki içiyorlar ama çocuklar kuran öğrensin hafız olsun
Yerli hakiki Düzceli 8 ay önce
Memleketi üçüncü dünya ülkesine çevirdiniz peygamberimiz bile hiçbirinizi yakınında bile görmek istemezdi din tüccarları peşkeş çekmek için yapmayacağınız hiç bir şey yok bilimle uğraşın eğitime değer verin insanların inançları ile oynamayın.
Duzce 8 ay önce
Kaç adet Koçman?
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
25°
parçalı az bulutlu