banner615

banner614

banner701

HER HAFTA BİR EVE ZİYARET

banner619

Kaynaşlı Cumhuriyet İlk ve Ortaokulu her hafta bir veliyi evlerinde ziyaret ederek çocukların gelişimi ile ilgili velileri de bilgilendiriyor.

Gündem 23.12.2019, 17:06
1242
HER HAFTA BİR EVE ZİYARET
banner682
Her hafta bir veliyi ziyaret eden Kaynaşlı Cumhuriyet İlk ve Ortaokulu öğretmenleri, velilere okullarda yapılan çalışmaları, öğrencilere aktarılan dersleri ve öğrencilerin durumlarını velilere aktarıyor. Bu haftaki veli ziyaretini ise okul öğretmenleri tarafından Özyurt ailesine oldu. Okul öğretmenleri ve yetkilileri ile birlikte birkaç öğrencinin de katıldığı ziyareti evlerinde Özyurt ailesine bilgiler verildi. Okul yetkilileri her hafta öğrencilerinin velilerine ziyaret gerçekleştirmeye devam edeceklerini bildirdiler.
Yorumlar (2)
Serkan 8 ay önce
Düzce valilğini ve MEB i niye haber yapmadınız. Küçücük çocukları bugün üniversite sınavına girer gibi sınav yaptılar. Bu çocukların psikolojisi ile kimsenin oynamaya hakkı yok bunu haber yapın bence.
Vatandaş 8 ay önce
Aynı hareketi millet vekilleri ve belediye başkanlarından bekliyoruz oy zamanından oy zamanına görüyoruz halkın içine girerseler iyi olur...
17°
açık