banner615

banner614

banner701

İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ DÜZENLEME YAPTI

banner619

Düzce İl Sağlık Müdürlüğü, Atatürk Devlet Hastanesi bahçesinin yan tarafında bulunan alternatif girişte güvenlik amacıyla yeni bir düzenleme yaptı.

Gündem 11.03.2020, 16:13 11.03.2020, 16:48
4517
banner682

Düzce İl Sağlık Müdürlüğü, Atatürk Devlet Hastanesi bahçesinin yan tarafında bulunan ve vatandaşların hastaneye gidiş ve gelişlerde alternatif olarak kullandığı merdivenlerde düzenleme yaptı.

Yapılan düzenleme ile birlikte tehlikeli olan fakat vatandaşların sıkça kullandığı merdivenlerin çevresi çelik kapı ile kapatılırken, merdivenler daha güvenli hale getirildi. Ayrıca güvenlik açısından kapının kapatılması gereken durumlar göz önüne alınarak, merdivenlerin önüne kapı da yerleştirildi.

Hastane giriş kapısına dolanmak yerine sıklıkla alternatif girişi kullanan hasta ve hasta yakınları yeni düzenlemeden duydukları memnuniyeti dile getirdi.  

Yorumlar (6)
Dr. 7 ay önce
Komiksiniz hastane çok komik..
Her şeyimiz ile yetersizsiniz helede idare
Vatandaş 7 ay önce
Keşke yeni yapılan otopark la hastane arasına da bir giriş yapılsa da onca yolu dolaşmasak.!
Vatandaş 7 ay önce
Keşke yeni yapilan otoparkla hastane arasına da bir giriş yapılsa da onca yolu dolaşmasak.!
Özgür 7 ay önce
Düzce Atatürk devlet hastanesi Başhekimliğinin ve Sağlık il Müdürlüğünün CORONA virüsüne karşı aldığı çok önemli bir TEDBİR
Özgür 7 ay önce
Taraflı yayınınız dolayısıyla sizleri kınıyorum sizlerden tarafsız yayın ilkilerine istinaden yapılan kapının cezaevi kapısı gibi ne hasta nede engelli vatandaşların geçişini kolaylaştıran tamamen peşkeş vari niyetlerle yapıldığı ortada teşekkürler
Düzceli 7 ay önce
Yasa dışı açıldığı söylenen kapıyı tescillemiş yani
29°
parçalı az bulutlu