banner615

banner614

banner701

İLÇELERDE KORONAVİRÜS TEDBİRLERİ ARTIRILDI

banner619

Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz ve Gölyaka Belediye Başkanı Yakup Demrican, küresel bir sorun haline gelen koronavirüsü ile mücadele kapsamında ilçe genelinde dezenfeksiyon çalışmalarının aralıksız sürdürüldüğünü açıkladı.

Gündem 17.03.2020, 17:53
2047
İLÇELERDE KORONAVİRÜS TEDBİRLERİ ARTIRILDI
banner682

Dünya genelinde tehdit oluşturan koronavirüse karşı (covid-19) dezenfeksiyon çalışmalarını, Gölyaka ve Akçakoca ilçelerinde aralıksız olarak devam ediyor.

Akçakoca Belediyesi Destek Hizmetleri Müdürlüğü ve Temizlik işleri Müdürlüğü tarafından oluşturulan ekipler ortak yaşam alanlarında dezenfekte çalışmalarına ara vermeden sürdürüyor.

Alınan tedbirlerin en üst seviyeye çıkarıldığını belirten Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz, dezenfeksiyon çalışmaları kapsamında virüs salgını nedeniyle toplum sağlığını olumsuz yönde etkileyebilecek olan cami, park ve bahçeler, okullar, sosyal alanlar, kamu binaları, lojmanlar, toplu taşıma araçları gibi ortak kullanım alanlarında 7/24 ilaçlama çalışmalar yapıldığını ve bundan sonra da yapılamaya devam edileceğini belirtti.

Başkan Yanmaz son olarak, “Halkımızın virüs salgınından ötürü olumsuzluk yaşamaması için elimizdeki işleri bırakıp dezenfeksiyon için gece-gündüz çalışmaya devam ediyoruz.” ifadesini kullandı.

Yorumlar (3)
düzceli 7 ay önce
kaynaşlıda b çalışma yok sanırım
Vatandaş 7 ay önce
Merkeze de bekliyoruz en çok ihtiyaç oraya lütfen
h 7 ay önce
fabrikalarda yapilmiyor diye duydum arkadaslardan cevremden binlerce insan calisiyor Allah korusun memleketimizi ulkemizi
18°
parçalı bulutlu