banner615

banner614

banner701

İMZALAR ERTELENDİ

banner619

Korona Virüsü tedbirleri kapsamında, Denetimli Serbestlikte bulunan ve bulundukları bölgelerde ki Karakollara haftanın belirli günleri imza atmaları gereken Adli Kontrole tabi hükümlülerin imza yükümlülükleri Mayıs Ayına kadar ertelendi.

Gündem 22.03.2020, 11:25 22.03.2020, 11:31
3863
İMZALAR ERTELENDİ
banner682

Çin'de ortaya çıkan ve tüm dünyada ölüme sebep olan korona virüsü Türkiye'de de etkisini göstermeye başlamasıyla, alınan tedbirlerde giderek artıyor.

Salgın nedeniyle, Denetimli Serbestlikte bulunan ve bulundukları bölgelerde ki karakollara imza vermeleri gereken Adli Kontrole tabi hükümlülerin imza yükümlülükleri, 04. 05. 2020 tarihine kadar ertelendi.

Bu nedenle Adli Kontrole bağlı hükümlülerin bulundukları bölgelerde ki adliyelere dilekçe vermeleri istendi.

Yorumlar (7)
İbrahim 4 gün önce
Bireysel görüşmeler ertelendimi arkadaşlar
Koray 1 hafta önce
Yada vaka sorumlunu araman lazım
Koray 1 hafta önce
İmzalar ve seminerler ertelendi 4 nisana kadar. Konut hapisleri sanırım devam ediyor. Yani toplu olarak yapılan seminerler vaka sorumlusu ile görüşmeye gitmen lazım
Muhammed 1 hafta önce
Evet bütün sehirlerde ertelendi son imzası olanlarinda gitmesine gerek yok artık kapandi dosya
mmm 4 gün önce
idari mi yazılıyor kapatıyorlar mı direk son ımza kaldıysa
Sr 1 hafta önce
Mardin denetimli serbestlikte vaka sorumlum ile görüşmem var.bu ertelenme Türkiye genelinimi kapsıyor acaba
Düzceli 2 hafta önce
Adli kontrole tabi olan yükümlülerin imzaları ertelenmedi. Cezaevinden Denetimli Serbestlik kapsamında tahliye olarak bölgede denetim ve gözetim altında bulundurma yükümlülüğüne tabi olanların imzaları, seminere katılma ve vaka sorumlusu ile görüşme yükümlülüklerine 04.05.2020 tarihine kadar ara verildi. Adli kontrole tabi olanlar da bu kararı veren mahkemeye dilekçe vererek ara verme talebinde bulunabilirler.
az bulutlu