banner615

banner614

banner701

"İSTANBUL'UN GELECEĞİ SİZİN ELİNİZDE"

banner619

Cumhur İttifakı'nın Düzce temsilcileri, adayları Binali Yıldırım'a destek olmak için tam kadro olarak İstanbul'da çalışıyor. Beraberindeki heyetle Düzceliler Derneği'nin İstanbul'da düzenlenen programına katılan Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, hemşehrilerine, "İstanbul'un geleceği sizlerin elindedir, oylarınızı mutlaka kullanın" çağrısı yaptı.

Gündem 18.06.2019, 10:49 18.06.2019, 18:19
638
banner682
Düzce Belediye Başkanı ve 65. Hükümet Bilim, Sanayi, Teknoloji Bakanı Dr. Faruk Özlü, 23 Haziran'da yenilenecek İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimlerinde Eski Başbakan, Meclis Başkanı ve AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım'a destek temaslarına devam ediyor.

İstanbul Fethi Paşa Korusu'nda düzenlenen İstanbul Düzceliler Derneği'nin organizasyonuna katılan Başkan Özlü, toplantıda önemli açıklamalarda bulundu.İttifakın Düzce temsilcilerinden destek

Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan, AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin, Gölyaka Belediye Başkanı Yakup Demircan, Çilimli Belediye Başkanı Muhsin Yavuz, Beyköy Belediye Başkanı Osman Kılıç, Boğaziçi Belediye Başkanı İbrahim Ercan ile MHP Düzce İl Başkanı İlhami Caboğlu ve bazı yönetim kurulu üyelerinin de eşlik ettiği toplantıda Başkan Özlü, 'Cumhur İttifakı'nın Düzce temsilcileri Sayın Yıldırım'a destek olmak için tam kadro olarak burada' mesajı verdi."Daha çok hizmet, daha güzel, daha huzurlu bir İstanbul için..."

İstanbul Fethi Paşa Korusu'nda düzenlenen toplantıda İstanbul'da yaşayan Düzceliler'e hitap eden Başkan Özlü şunları söyledi: "Hepinizin içinde memleket özlemi var, bunu burada bizleri yalnız bırakmadığınızdan anlıyorum. İstanbul'da yaşayan hatırı sayılır sayıda Düzceli var. TÜİK verilerine göre son sayımda bu sayı 48 bin 287. Değerli hemşehrilerim bakın; Ağrı'dan misafirimiz Ağrı Belediye Başkanı Değerli Arkadaşımız Savcı Sayan burada, Cumhur İttifakı'nın temsilcileri olarak hep birlikte buradayız. MHP temsilcileri de bizlerin yanında, uyum içinde güzel çalışmalar için, Düzce'miz için startı verdik. Şimdi sıra sizde! İstanbul'un geleceği, daha çok hizmet, daha güzel, daha huzurlu bir İstanbul için 23 Haziran'da sandıklara gidin ve oyunuzu Sayın Binali Yıldırım'a verin. Kendisi ile aynı kabinede görev yapmış bir kardeşiniz olarak söylüyorum ki Sayın Yıldırım'ın çalışkanlığı ile İstanbul 5 yılda daha da güzel olacak, tüm beklentileri karşılayacaktır. Proje üretme ve uygulama konusunda bakanlık döneminden bilirsiniz, Türkiye'nin ulaşım sisteminde büyük bir değişim yaşanmıştır. Şimdi bu tecrübeleri İstanbul için kullanma zamanıdır. İstanbul'un geleceği sizlerin elindedir, oylarınızı mutlaka kullanın" ifadelerini kullandı.
Haber: C.ÜSTÜNER

 
Yorumlar (12)
... 1 yıl önce
Cumayeri belediye başkanı Mustafa Koloğlu da istanbulda Binali Yıldırım için standta çalışıyor. Onu neden görmezden geliyorsunuz?
tatar ramazan 1 yıl önce
bunlar kafayı yemiş siyaset ne hallere düştü
Saygılar Başkanım 1 yıl önce
Sayın başkanım daha öncelikli işlerinizin olduğu düşüncesindeyim.Daha önceki aylara ait maaş ve mesailerini alamayan işçilein problemlerini çözmeniz sizin mefaatinize olur düşüncesindeyim.Dr. Faruk ÖZLÜ farkı o zaman ortaya çıkar kanaatindeyim.
düzceli 1 yıl önce
Sana inanip oy vereceği yeri degistiren adamin aklinda sorun vardir. Sen git duzce ye de işçinin hakkini ver aylarca kira veremeyen kredisini veremeyen coluk coguna bayramlik alamayan insanlar var. Oylar Imamoğluna sana inat
Duzceli 1 yıl önce
Sayin oncu haber..cilimli eski mhp ilce baskani gecen il encumen adayi sayin HIZIR SAHIN imamoglunu destekleyen paylasim yapiyor sosyal medya hesabinda.
Serdar gürler 1 yıl önce
Düzcenin bütün işlerini hallettinizde sıra istanbulamı geldi meğer ne gözünüz doymazmış allah ıslah etsin bir gün sizde anlayacaksınız nerede yanlış yaptığınızı koyunlar uyanmaya başladı.
Gölyakalı 1 yıl önce
Herşey güzel olucak
Vatandas 1 yıl önce
Bi siz eksiktiniz öncesi işinizi yapınız.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
30°
parçalı bulutlu