banner615

banner614

banner701

İŞVERENİN NASIL ÇALIŞAN ARADIĞINI AÇIKLADILAR

Düzce Üniversitesi’nde düzenlenen ve teknoloji alanındaki gelişmelerin ele alındığı konferansta, firmaların personel sıkıntısı çekmediğini ama her zaman farklılık ortaya koyacak kişilere ihtiyaç duydukları vurgulandı.

Gündem 11.11.2019, 10:33 11.11.2019, 12:37
1227
banner682

Düzce Üniversitesi Bilgi İşlem Makineleri (ACM) Topluluğu tarafından düzenlenen konferansta Itelligence firma yetkilileri, önemli başarılar elde etmiş yazılım ve sistem programları “SARP ve ERP”yi öğrencilere anlattı.

Atatürk Eğitim ve Kültür Merkezi Cumhuriyet Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen etkinlikte; teknoloji alanındaki gelişmelerin etki sahasının anlatıldı. Konferansta, geliştirilen yazılım sistemleri ile spordan sanayiye, eğitimden yönetime kadar her alanda farklılık oluşturularak, verimliliğin arttırıldığı vurgulandı.

Yazılım mühendisleri olarak kullanılan akıllı sitemlerden, robotlardan ve sensörlerden veriler okuyarak, daha verimli olmaya çalıştıklarını söyleyen konuşmacılar, firmaların çalışan personel sıkıntısı çekmediğini ama her zaman farklılık ortaya koyacak kişilere ihtiyaç duyduklarını ifade etti.

Üniversite öğrencileri ile bir arada olmaktan, Düzce Üniversitesi’nde olmaktan duydukları memnuniyeti dile getiren misafir konuşmacılara, yaptıkları başarılı çalışmalar ve sunumları için teşekkür belgesi takdim edildi.

banner710
Yorumlar (2)
boşlaflara tok 9 ay önce
Boş laflara karnımız tok. Düzce de asgari ücretle bile iş vermiyor bu kan emiciler.
Aa 9 ay önce
Adil ücret politikası olan yerlerde personel sıkıntısı olmaz.
23°
açık