banner615

banner614

banner701

Kadın girişimcilere AB Desteği!

banner619

Avrupa Birliği fonları ile desteklenen Kadın girişimcilere Destek Projesi Mart ayında başlıyor. Düzce’de başvuru ve iletişim merkezi DESOB olacak.

Gündem 15.01.2008, 09:37
185
Kadın girişimcilere AB Desteği!
banner682

Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Konfederasyonu’nun organize ettiği, Avrupa Birliği fonları ile desteklenen, 9 Merkez ve 16 ilde aynı anda uygulamaya geçecek olan  Kadın  Girişimcilere Destek Projesi Mart ayında başlıyor.  Düzce’de başvuru ve iletişim merkezi DESOB olacak.

Avrupa Birliği Projeleri Girişimcilik Danışmanı ve TESK Kadın Girişimciler projesi İstanbul direktörü Dilek Zeybek, projenin iş kurma niyetinde olan veya var olan işini genişletme amacında olan Kadın girişimcilerin Avrupa Birliği Fonlarından yararlandırarak desteklemek olduğunu söyledi.

Projenin mart ayında yürürlüğe gireceğini belirten Zeybek, 29 Ocak tarihinde  Türkiye duyurusunu yapacaklarını, şubat ayında da yoğun bir tanıtım faaliyeti gerçekleştireceklerini ifade etti.  Mart ayında  14 kişilik teknik destek ekibi ve 30-40 kişilik eğitici ekibiyle faaliyet göstereceklerini belirten Zeybek, proje kapsamında 4bin 500 girişimciye ulaşmayı hedeflediklerini sözlerine ekledi.

Yorumlar (0)
20°
kapalı