banner615

banner614

banner701

KADRONUZ NEREDEYSE ORAYA GİDİN!

banner619

Akçakoca Devlet Hastanesi Başhekimi iken 1 yıl önce Düzce Atatürk Devlet Hastanesi Başhekimliği'ne atanan Op. Dr. Hamid Özmen, başhekimlik görevinden istifa ederek, kadrosunu eşinin görev yeri olan Bolu'ya aldırdı. Yıllardır Düzce'de görev yapan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Başhekimi Dt. Savaş Akça'nın ise kadrosunun Manisa'da olduğu ortaya çıktı.

Gündem 17.02.2020, 14:04 17.02.2020, 14:31
4947
KADRONUZ NEREDEYSE ORAYA GİDİN!
banner682
Düzce'de sağlıkta şaşırtan gelişmeler yaşanıyor. Akçakoca Devlet Hastanesi Başhekimliği görevini yürütürken, geçtiğimiz yıl ocak ayında Düzce Atatürk Devlet Hastanesi Başhekimliği'ne atanan Op. Dr. Hamid Özmen görevinden istifa etti. Yaklaşık 1 ay önce istifasını İl Sağlık Müdürlüğü'ne sunan Özmen, kadrosunu da eşi İç Hastalıkları Uzmanı Esma Özmen'in görev yeri olan Bolu'ya aldırdı. İstifa edip Bolu'ya gitti
Akçakoca Devlet Hastanesi'nde eşi ile birlikte çalışırken, 1 yıl önce farklı illere atanmaları nedeniyle Düzce – Bolu arasında mekik dokuyan Üroloji Uzmanı Op. Dr. Hamid Özmen'in yıl dolmadan eş durumundan tayin talebinde bulunma zorunluluğu için istifasını sunduğu ve birkaç haftalık iznin ardından Bolu İzzet Baysal Devlet Hastanesi'nde görevine başladığı öğrenildi.

 

Henüz 1 yıl bile dolmadan Düzce Atatürk Devlet Hastanesi Başhekimliği'nden ayrılan Özmen'in tekrar Düzce'ye gelmek için girişimde bulunduğu ancak kararın imzadan çıkması gecikince Bolu'da kalma kararı aldığı bilgisi edinildi.


Düzce'de çalışıyor, kadro Manisa'da
Öte yandan uzun yıllardır Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Başhekimliği görevinde bulunan Dt. Savaş Akça ile ilgili de dikkat çeken bir detay ortaya çıktı. 5 yıl gibi bir süredir Düzce'de başhekimlik görevini sürdürmesine karşılık Akça'nın kadrosunun Manisa'da olduğu öğrenildi. Başhekimlik gibi önemli bir görevde bulunan Akça'nın Düzce'de kadrolu değil 'Görevlendirme' ile çalışması 'Neden?' sorusunu da beraberinde getirdi.Düzce'de çalışan ancak kadrosunu çalışmak istedikleri illerden aldırmayan idarecilerin, sözleşmeli olmaları nedeniyle 15-20 bin TL arasında maaş aldığı bilinirken, şimdi istifa ile boşalan kadroya yapılacak atama merakla bekleniyor.
Yorumlar (37)
Halkın sesi 8 ay önce
Yorumları okuyorumda görüldüğü gibi bir çok yorum başhekimlerin yandaşlarından gelmiş. Konu ne siz neyden bahdesiyorsunuz ey çıkarcılar. Kimi neye kime övüyorsunuz??
kadro 8 ay önce
Adamlarn kadrosundan size ne? Adamlar Düzce ' ye mi çalışıyor? Evet.. Başırılılar mı? Evet.. Menfaatleeri için mi oradalar ? Hayır.. Kendinizi kandırmayın Kadro bahane .. İkisini de tanırım.. Düzce için biri büyük kaybı oldu.. Umarım diğerini kaybetmezler..
Bihaber 8 ay önce
Hiç mi ders almaz insanlar, o kötü bu bilmem ne şu öyle bu böyle... Ne zaman bir şeyler düzelmeye başlasa hep rahatsız oluyorsunuz. Yaz bi manşet at bir başlık altında ne yazdığının bir önemi yok. Düzce kaybediyor değerli hekimlerini artık bu kaçıncı olacak çamur atmaya yeltendiğiniz. Ne desek anlarsınız?
allahkorkusuolan vatandaş 8 ay önce
bırak düzceyi türkiyeye örnek olacak bir adsm ve yöneticisi hakkında böyle bir haber yapılmamalıydı halka hizmet hakka hizmet anlayışı olan kurumlar yıpratılmamalı..
Düzceli 8 ay önce
Düzcenin ne si doğruydu da sağlık sistemi tam olsun.manisadaki kişi burada nasıl görev yapa biliyor denetleme nerde .
DERTLİ VATANDAŞ 8 ay önce
EYY GİDİ DÜZCEM HALİN İÇLER ACISI ALLAH DÜZCE HALKININ YARDIMCISI OLSUN KONUŞ KONUŞ YAZ YAZ BOŞ DUVAR...
Komik misiniz? 8 ay önce
Ya bu ne kadar sacma, mantıksız ve cahilce bir haber...
zeyneb sena yıldız 8 ay önce
küçük il psikolojisi kesinlikle..
yasal olmayan tek bir durum söz konusu değil
..
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
28°
parçalı bulutlu