banner615

banner614

banner701

KAPALI PAZARYERİ'NDE GÜN DEĞİŞTİ

banner619

Düzce merkeze bağlı Cumhuriyet Mahallesi'nde bulunan Kapalı Pazaryeri artık pazar günleri değil çarşamba günleri kurulacak. Söz konusu karar, vatandaş ve esnafın talebi doğrultusunda Belediye Encümen Toplantısı'nda alındı.

Gündem 16.10.2019, 15:32 16.10.2019, 19:05
2906
banner682
Düzce Belediyesi yeni kararlara imza atmaya devam ediyor. Bu kez düzenlemenin adresi her pazar Cumhuriyet Mahallesi'nde kurulan Kapalı Pazaryeri oldu.
4 Mart 2018 tarihinde hizmete açılan Cumhuriyet Mahallesi Kapalı Pazaryeri ve Aile Yaşam Merkezi'nde bulunan semt pazarının vatandaşlar ve muhtarlardan gelen talep doğrultusunda günü değiştirildi.Belediye Encümen Toplantısı'nda gündeme alınan vatandaş ve muhtar talepleri kapsamında pazar günleri kurulan semt pazarının artık çarşamba günleri açılması encümen üyelerinin aldığı ortak karar ile kabul edildi.Toplantı sonunda yazılan sonuç yazısında şu ifadelere yer verildi: "Zabıta Müdürlüğü'nden encümene havale edilen vatandaş ve muhtar talepleri toplantıda görüşüldü. Cumhuriyet Mahallesi 1931 Sokak No:11 adresinde bulunan Düzce Belediyesi Kapalı Pazaryeri ve Yaşam Merkezi'nde halihazırda Pazar günleri kurulan semt pazarı ile ilgili esnaf, vatandaş ve muhtarlıklar tarafından gelen talepler doğrultusunda, kurulacak pazarın 'Pazar' gününden 'Çarşamba' gününe alınmasının talep edildiği anlaşıldı. Belediye encümeni tarafından yapılan değerlendirmede; Kapalı Pazaryeri ve Yaşam Merkezi'nde kurulacak olan pazarın 'Çarşamba' gününe tahsis edilmesinin uygunluğuna karar verildi."
HABER:C.ÜSTÜNER
banner710
Yorumlar (2)
Vatandas 10 ay önce
Cumartesi pazari asar cayindan kaldirilmali yeni pazaryerine tasinmali
Merkez Kırkbir Kırkbeş 10 ay önce
İçeriği önemli pazarın. Oluşturulacak hava ve esnafın hassasiyeti oraya beş yıldız verdirecektir. Bazı esnaflar eskimiş branda ve tezgahlarla iş yapmaya çalışıyorlar. Artık kendinizi günceleyin. Titiz ve tertipli olun ki iştahla alışveriş yapılabilsin. Kendinizi geliştirin, iletişiminiz sağlam olsun. Bunlar önemli şeyler.
20°
açık