banner615

banner614

banner701

KARAHASANOĞLU, BAŞKAN ŞAHİN'E SAHİP ÇIKTI

banner619

Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin'in kadın milli voleybol takımına ilişkin ifadeleri nedeniyle partisi MHP'den ihraç edilmesini değerlendiren Yeni Akit Gazetesi Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Ali İhsan Karahasanoğlu, "FETÖ'cü hainler için 'Efendim KHK'lılara savunma hakkı verin. Bu insanlara savunma hakkı verilmeden bunları memuriyetten nasıl atarsınız?' diyen ahlaksızlar, Başkan Şahin'in ifadesi bile alınmadan MHP'den ihracına 'MHP çok iyi yaptı. Yarım günün içinde adamı attılar.' yorumunu yaptı." dedi.

Gündem 14.02.2020, 10:44 14.02.2020, 11:18
1446
banner682
Akit TV canlı yayınında konuşan Yeni Akit Gazetesi Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Ali İhsan Karahasanoğlu, Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin'in partisi MHP'den ihracına ilişkin açıklamalarda bulundu.

"Kadın voleybol takımı eskiden çok daha müstehcen kıyafetle çıkıyordu"
Karahasanoğlu, şöyle konuştu:
"Kadın voleybol takımı eskiden çok daha müstehcen kıyafetle çıkıyordu. 'Bunda bir şey yok. Sizin kafanız hep müstehcenliğe mi çalışıyor?' diye karşı çıkanlar vardı. Şimdi şortu birazcık uzatmışlar. Demek ki bazı şeyler olabiliyormuş. Belki bunu biraz daha makul bir düzeye getirme imkanı vardır ama bunu yapmıyorlar."


"Siyasi partiler üyelerinden cinayet bile işlese bir savunma ister"
'Bir Müslüman olarak görüşümü dile getirdim. Ben partime değil Allah'a hesap vereceğim.' diyerek sözlerinin arkasında duran Başkan Birol Şahin'in MHP'den savunması alınmadan ihraç edildiğini belirten Karahasanoğlu, şunları söyledi:
"Bunu söyleyen adamı Milliyetçi Hareket Partisi anında ihraç ediyor. Nasıl ihraç etti ben de anlamadım. Benim bildiğim siyasi partiler üyelerinden cinayet bile işlese bir savunma ister."

"FETÖ'cü hainlerin bile savunması alındı"
FETÖ'cü hainlerin bile savunmalarının alındığını vurgulayan Karahasanoğlu, "Bu ülkede 251 insan öldürmüş FETÖ'nün o hain darbe girişiminde 'Biz savunma hakkı istiyoruz.' diyorlar. 50 bin insanı ölümüne sebebiyet vermiş ve hala öldürmeye de devam eden PKK'lılar 'Bize savunma hakkı verin.' diyorlar." şeklinde konuştu."'Ben Allah'a hesap veririm.' diyen bir kişi karşılarına çıkınca..."

KHK'lılara savunma hakkı isteyen akademisyenleri, Başkan Birol Şahin'e karşı takındıkları tavır dolayısıyla eleştiren Karahasanoğlu, sözlerine şöyle devam etti:Profesörler, öğretim üyeleri 'MHP çok iyi yaptı.' diyor. Ama o ahlaksızlar şunu da söylüyorlar. 'Efendim KHK'lılara savunma hakkı verin. Bu insanlara savunma hakkı verilmeden bunları memuriyetten nasıl atarsınız?' diyorlar. Onları savuna savuna karşımıza hukuk abidesi olarak çıkıyorlar. 'Ben Allah'a hesap veririm.' diyen bir kişi karşılarına çıkınca 'Çok iyi yaptı. Yarım günün içinde adamı attılar.' diyorlar.
banner710
Yorumlar (14)
Ersin 5 ay önce
Hayrını gör .kafanız hep ayağımı çalışır sizin
TARAŞ KÖYLÜ 5 ay önce
Biril başkana sahip cikin sadece kaynaşli halki olarak o adamin özü yargisizz infaz bu ülkede var birtek Allaha güvenmek lazim gerisi teferruat vatana sahip cikalim el birliğile
Hic bi yerde istenmiyorsu 5 ay önce
Seni hicbir parti kabul etmedi.Birtek Mhp ye kaldin.Mhp ye yakisirdin ama demekki oda artk gercekleri gormeye karar vermis.istemniyorsun..
soncu 5 ay önce
sayın yayıncı öncü,neden başkanın porpagandasını yapıyorsunuz,ne karalayın ne alkışlkayın,tarafsız haber yapın bence
Ben birolum hepimiz biro 5 ay önce
Başkan her zaman yanındayız hak olanı konuştu adam yanlış birşey demedi ki o da onun düşüncesi dile getirdi hanı düşünce özgürlüğü vardı mhp artık kaynaslidan anca nasihat alır oy zamanı bunu da iyi bilsin
//// 5 ay önce
mhp olmasaydı zor görürdün..hayde..senın gibiler lazım değil..dönek adamları gönderiyoruz..
//// 5 ay önce
Kaynaşlı olmasada olur.mhp de böyle kendi eteğine bakmadan başkasını eleştrenler eleniyor.oda elendi..sağdan sağdan bekleme yapmayın..
Serdar 5 ay önce
Sizin Allah'a vereceğiniz hesap gibi, herkesin verecek hesabı var. Her kesimden insanın oyunu alıp seçilmiş bir Başkan olarak, Bazı şeyleri içinizden düşünmeniz gerekiyor. Size yakışanı yapmaya davet ediyorum. He yok bana yakışan bu derseniz, Laik Cumhuriyetle yönetilen bir milletin başında yönetimi haketmiyorsunuzdur. Derhal istifa ediniz.
esnaf 5 ay önce
Birol başkan,eğer şu adam bile seni savunuyorsa bence bir daha düşün derim.
DOĞRU SÖYLEYENİ 9 KÖYDEN 5 ay önce
BAŞKANIN SÖYLEDİĞİ TAMAMEN DOĞRUYDU, BUNA RAĞMEN MHP İHRAÇ ETTİ, MHP NİN DOĞRULUĞUNDAN ŞÜPHE DUYULUR, KARAHASANOĞLU İSE ÇOK GÜZEL NET BİR AÇIKLAMA YAPMIŞTIR.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
20°
kapalı