banner615

banner614

banner701

KASAPOĞLU ÇALIŞMALAR HAKKINDA BİLGİ VERDİ

banner619

Düzce Belediyesi Başkan Yardımcısı Celal Kasapoğlu, belediye tarafından yürütülen çalışmalar hakkında önemli açıklamalar yaptı. Mahallelere yapılacak yeni yollar, alt yapı çalışmaları, park ve bahçe işleri gibi konular hakkında bilgiler veren Kasapoğlu, yıl içerisinde bir çok projeyi bitirmeyi hedeflediklerini söyledi.

Gündem 06.02.2020, 12:24 07.02.2020, 14:48
2292
banner682
Düzce Belediyesi Başkan Yardımcısı Celal Kasapoğlu, Düzce Belediyesi tarafından 2020 yılında yapılacak çalışmalar hakkında açıklamalar yaptı. Mahallelerde yapılan yeni yollar, yeni yapılacak parklar ve alt yapı çalışmaları hakkında bilgiler veren Kasapoğlu, “Çalışmalarımız yoğun bir şekilde devam ediyor” dedi.“Şuan hızlı şekilde çalışmalarımıza devam ediyoruz”
Hızlı şekilde çalışmalara devam edildiğini belirten Kasapoğlu şöyle konuştu: “Şuanda ana yolları alternatif olarak kuzey bölgelerinden açmış olduğumuz yeni yollar var bunun dışında güney taraflardan da çay mahallesi, Ağa Mahallesi’nden de açımına devam edeceğimiz yollar var. Bir kaç tane yapmamız gereken kamulaştırma işlemi var onların hazırlığını yapıyoruz şuan hızlı şekilde çalışmalarımıza devam ediyoruz. Bizim hedefimiz bu sene içerisinde özellikle 20 metre ve üzerindeki yolların tamamlanması tabi bunların bir kısmının da tamamlanmamış imar uygulamaları var. Onları da bir taraftan bitirmeye gayret ediyoruz. En azın bu yıl içerisinde yol açımlarını tamamlayıp alt yapı işlemlerini başlatıp önümüzdeki yıl içerisinde de asfaltlanıp kullanıma başlamak istiyoruz. Biz ne kadar alternatif yol açabilirsek yüksek kademeli yolları faaliyete geçirebilirsek merkez bölgesindeki trafiği de hafifletmiş oluruz. Bunun bilinci ile zaten iş programımızı hazırlıyoruz şuanda da devam ediyoruz.”
 
“Hangi bölgede nasıl bir çalışma yapabiliriz inceliyoruz”
Mahallelere yapılacak parklar hakkında bilgiler veren Kasapoğlu şunları ifade etti: “Özellikle net bir bölge telaffuz etmeden şunları söyleyeyim bizim aslında park alanlarının ve park gibi donatı alanlarının hem kapasite ve erişilebilirlik açısından belli yeterlilikte olması gerekiyor. Biz ilk etapta mevcut imar planlarımız üzerinde eksik kalan bölgelerin tamamlanmasını yapıyoruz. Sonrasında fen işleri park bahçe ekiplerimiz ile beraber bunların çalışmalarına başlıyoruz. Net rakam telaffuz edemiyorum fakat ilk geldiğimiz aylarda Darıcı mahallesinde park açmıştık Ağa Mahallesi tarafında hazırlığını yaptığımız bir park vardı. Bunun dışında küçük ölçekli parklar var tabi. Vatandaşlardan park ve spor salonları için talepler gelmişti her talep gelen bölgede imar planlılarına baktık. Hangi bölgede nasıl bir çalışma yapabiliriz diye bunları inceledik.”
 “Mahalle konaklarıyla ilgili verdiğimiz sözler vardı”
Mahalle konakları hakkında verilmiş bir sözlerinin olduğunu belirten Kasapoğlu şunları söyledi: “Mahalle toplantılarında ikinci etaba başlayacağız bunları halletmemiz lazım. Mahalle konaklarıyla ilgili verdiğimiz sözler vardı. İlk etapta uygulamaya kolayca geçirebileceğimiz alanları gündeme aldık.” Şuanda 9 tane mahalle konağı var eksik muhtarlık binalarımızı tamamlamaya çalışıyoruz. Yoğun şekilde devam ediyor çalışmalarımız.”   
Yorumlar (11)
Asli marmara 8 ay önce
Hic bir ise yarar sey beklemeyin...bunlar da o azim o şevk yok
Düzceli 8 ay önce
Perşembe pazarındaki çeşmeleri tamirat yapamadınız yolmu yapacaksınız gülerim size.
esnaf 8 ay önce
Hani fiskobirlik kavşağı yapımına hemen başlanacaktı??Şimdi adını anmıyorsun.Bir yıl oldu daha çivi çakmadınız kasapoğlu,sen bir daha ki seçimde hangi yüzle oy isteyeceksin?
dzcll 8 ay önce
kuzey çevre yolu ne oldu.4 km lık yolu yapamayan beledıye vah vah.çamkoy memursen yolu maleseff.
Vatandaş 8 ay önce
Bırakın saçma işleri ilk çare şu kervan kavşağına çare bulun bezdik
Yolcu 8 ay önce
Nusrettinden metek koy e 5 yol acma vardi ne oldu ta kervandan dolasiyoruz sanki sanki oranin trafigi yetmezmis gibi bizde oraya giriyoruz sanirim keles zamanindakiki proje varmis sonrasi iptal olmus ihsAllah dogru degildir
Imar yollari 8 ay önce
Terminalle cikan tum yollar imar yollari dahil acilmali. O bolgenin rahatlamasi acisindan o bolgeye daha onem verilmeli at ust gecitler dalgiclar yapilmali yoksa ekzoz dumanindan daha cok zehirleniriz
Hizmet 8 ay önce
Sizler borc odemeye gelmediniz onun icin oy istemediniz kitapciktakiler yapilacak dediniz oy verdik haydi 3 vardiye calismaya
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın