banner615

banner614

banner701

KAYNAŞLI RENGARENK ÇİÇEK AÇTI

banner619

Kaynaşlı'da eski Belediye Başkanı Erol Bayraktar tarafından D-100 karayolu üzerindeki kavşağa yaptırılan heykellerin Belediye Başkanı Birol Şahin'in tarafından kaldırılması sonrası boş kalan kavşak içlerinde peyzaj çalışması başladı.

Gündem 20.12.2019, 15:03
1062
KAYNAŞLI RENGARENK ÇİÇEK AÇTI
banner682
D-100 karayolu üzerine yaptırılan heykellerin kaldırılması ile boş kalan kavşak içlerinde peyzaj çalışmaları başladı.

Kaynaşlı'da eski Belediye Başkanı Erol Bayraktar tarafından yaptırılan ve Ay Yıldız şekline benzetilmeye çalışılan heykeller D-100 karayolu üzerindeki kavşaklardan, Belediye Başkanı Birol Şahin'in göreve gelmesi ile kaldırılmış, peyzaj çalışmaları başlamıştı. Değişik bitki ve çiçeklerle düzenlenecek olan kavşaklar rengarenk oluyor. Yapılan çalışmalar sayesinde D-100 karayoluna yeni bir hava katacak.


Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol şahin yapılan çalışmaları bizzat takip etti. (İHA)


 
Yorumlar (5)
Fatma 8 ay önce
Yalan haber yapmayın heykelci zihniyet ile karistirdiniz sanirim EROL BAYRAKTAR kadar çalışkan bu ilcenin kalkinmasi için ugrasan bir baskan daha gelirmi kaynaşlı halki kaybetmiştir.
X 8 ay önce
Yok kenarları büyük çınar ağaçları ile güzelleştirilmeli
Kaynaşlılı 8 ay önce
En böyyük başkan bizim başkandır ( boyu 1.85 cm).
Düzceli 8 ay önce
Yapılan bir hizmeti söküp yerine çiçek dikmek birde bu heykel dediğiniz ay yıldızlı türk bayrağı heykel diyorsunuz yazık bu kadar düşmeyin
halk 8 ay önce
ulan biri dikiyo ortaya yalandan bak senin diktiğini sökerim bende işte böyle diye..Yaptığınız gözle görülür ne var ...Şahin Belediye borcu var diyorduya kendi neler yapıyor bu güne kadar
29°
az bulutlu