banner615

banner614

banner701

KELEŞ, BÖYLE DESTEK İSTEDİ

banner619

Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş, yönetim kurulu üyeleri ve meclis üyeleri ile birlikte Uzunmustafa ve Hamidiye mahallelerinde referandum çalışması gerçekleştirdi. Keleş, konuşmasında “Herkesi yeni Türkiye’nin inşasında söz sahibi olmaya davet ediyorum.” dedi.

Gündem 26.03.2017, 10:33 27.03.2017, 12:06
1389
KELEŞ, BÖYLE DESTEK İSTEDİ
banner682

Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş, sahada referandumu anlatarak, halktan ‘evet’ desteği istiyor. Bu kez Keleş’e eski milletvekillerinden İbrahim Korkmaz da eşlik etti.

16 Nisan Pazar günü yapılacak olan Anayasa Değişikliği Halk Oylaması çalışmalarına Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş de destek veriyor. Yönetim kurulu üyeleri ve meclis üyeleri ile Uzunmustafa ve Hamidiye mahallelerinde vatandaşlarla bir araya gelen Keleş, anayasa değişikliğinin kazanımlarını ve koalisyon süreçlerinin götürülerini anlatarak herkesi yeni Türkiye’nin inşasında söz sahibi olmaya davet etti.

Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş’in mahallelerdeki çalışmalarına Düzce eski Milletvekili İbrahim Korkmaz da katılarak özellikle yasama yani meclisin yeni sistemde nasıl bir çalışma içinde olacağını açıkladı.

banner710
Yorumlar (25)
ÖZ ELEŞTİRİ 3 yıl önce
Yav ben de sizler gibi bu adamı sevmiyorum ama öyle bir gerçek ver ki bizler burda biryerlerimizi yırtsak, AKP bunu bir sonraki dönem yine aday göstersin kazanmazsa eşşek olayım..Benim analizim budur!!!
nsm 3 yıl önce
bugün acaba sülalesinden kimi yerlestirdi belediyeye bilen var mi?
ESNAF ALİ 3 yıl önce
KELEŞ SENİ HAK YEMEKTEN CEZA EVİNDE GÖRMEK İSTİYORUZ
passatmı çekeyim 3 yıl önce
ALLAH bir dediğine inanırım oda ben inandığım içindir!!!
vatandaş 3 yıl önce
Sen Hakkariye gitsene. Oranın danışmanı değil misin. Git orada çalış. Görev süreni tamamla. İnşAllah referandumdan sonra ekibin ile görevden alınırısın.
HASAN 3 yıl önce
Sn Başkan. Düzce nin inşaatı bize baya bi fikir verdi. Teşekkürler.
MANİDAR 3 yıl önce
SAYIN RECEP TAYYİP ERDOĞAN BÖYLE BİR BELEDİYE BAŞKANI OLDUĞUNU GÖZÜYLE GÖRSE KAHRINDAN ÖLÜR
salih 3 yıl önce
başkan herkes deyince üzerinize alınmayın.amcası yeğeni gelini dayısı amcasının oğlu komşusu falan ileri demokrasi.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
15°
hafif yağmur