banner615

banner614

banner701

KEŞİR'DEN MESAJ VAR!

banner619

2019-2020 eğitim öğretim yılının başlaması dolayısıyla bir mesaj yayımlayan AK Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, en önemli fırsat eşitliği aracının eğitim olduğunu vurguladı.

Gündem 09.09.2019, 10:23
645
KEŞİR'DEN MESAJ VAR!
banner682
Uzun yaz tatilinin ardından yeni eğitim yılı bugün çalan ilk ders zili ile başladı. Bir üst sınıfa geçen öğrencilerin okula başlama, ilk kez sınıf sıralarına oturanların ise okulla tanışma heyecanı yaşadığı bu önemli günde bir mesaj yayımlayan AK Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, 2019-2020 eğitim öğretim yılının başarılarla dolu geçmesi temennisinde bulundu.Öğrencilere hitaben kaleme aldığı mesajında Keşir, şu görüşlere yer verdi: "Yeni bir başlangıcın arefesindesiniz. Hayatın kendisinin bir eğitim olduğu bilinciyle, okul hayatınız boyunca geçirdiğiniz her anın, birikim, deneyim, geride bırakacağınız güzel hatıralar olması için, her günün kıymetini bilin. Bizler, büyükleriniz olarak, sizlere iyi bir gelecek bırakmak için, elimizden geleni yapmakta kararlıyız. Siz evlatlarımızın, günümüzün rekabetçi dünyasına en iyi şekilde hazırlanmanız, tüm donanımlar ile vatana ve millete dair hedeflerinize ulaşabilmeniz için, çağın her türlü imkânıyla yanınızda olmaya devam edeceğiz. Biliyoruz ki; en önemli fırsat eşitliği aracı, eğitimdir.
Bu düşüncelerle, başta öğretmenlerimiz ve öğrencilerimize 2019-2020 eğitim-öğretim yılında başarılar diliyor, her birinize en içten selamlarımı yolluyorum."
HABER:C.ÜSTÜNER


 
Yorumlar (3)
adsızlar.. 12 ay önce
çok rahat konuşüyorsun.şu düzcenın halına bak sn. vekılım
adam 12 ay önce
eğitim mi bıraktınız ya eğitimmi....çocuklarını
nsm 12 ay önce
firsat esitligi mi? milletin evladini imam-hatibie zorlayip kendi cocuklarini ab/abd'ye gönderen siz ak'lardan mi bu vaat? güldürmeyin bizi.
29°
açık