banner615

banner614

banner701

KESKİN CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'A İLETECEK

banner619

Yüksek Hızlı Tren (YHT)’in Düzce hattından geçmesi için akademik çalışmalar yapan ve destek istemek için çalmadık kapı bırakmayan Düzce Üniversitesi Dekanı Prof. Dr. Ayhan Şamandar bu kez AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin ile bir araya geldi. İl Başkanı Keskin, "Konuyu Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a ileteceğiz." destek sözü verdi.

Gündem 17.12.2019, 18:18 18.12.2019, 16:00
4298
banner682

Ankara-İstanbul arasını 1,5 saate indirecek olan Yüksek Hızlı Tren Projesi'nin Düzce'den geçmesi için Ankara'da nezdinde girişimler sürüyor.


AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin, parti il binasında Düzce Üniversitesi Dekanı Prof. Dr. Ayhan Şamandar ile bir araya gelerek, Ankara-Gerede-Bolu-Düzce-Hendek-Sakarya-Kocaeli-Gebze-İstanbul Yüksek Hızlı Tren güzergâhı hakkında bilgiler aldı.İl Başkanı Mustafa Keskin, "Yönetim kurulundaki arkadaşlarımız ile birlikte, Ayhan Hocamızdan, Ankara-Gerede-Bolu-Düzce-Hendek-Sakarya- Kocaeli-Gebze-İstanbul Yüksek Hızlı Tren güzergâhının çalışmaları hakkında bilgileri aldık; bizler de üzerimize düşen gerekli çalışmaları yapacağız, konuyu Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a ileteceğiz." ifadelerinde bulundu.

Yorumlar (45)
Konyalı 9 ay önce
Avucunu yala düzce geri kalmış şehir değil daha 20 yıllık mazisi var 81 ilden en az 40 ilden büyük hemşerim sen hasetliğine devam et sen herhalde kabız oıdun
Düzce sevdalısı 9 ay önce
Düzce için çaba gösteren dekanımıza çok teşekkür ederim
Ddddfff 9 ay önce
Ya bizim milletvekilleri ne yapar
halk 9 ay önce
göbek kaşır..otur der oturur kalk der reis kalkar.
AYHAN HOCAYA TEŞEKKÜRLER 9 ay önce
şimdiye kadar neden bu işe bu kadar asılmadınız ben hayret ediyorum, siyasilerimiz pasif kalıyor dediğimde kızıyorlar, madem bu işi yapacaktınız sıcağı sıcağına yapacaktınız, İNŞALLAH OLUR.
Talihsiz talihli 9 ay önce
Çok komik. Düzce'den tren gececk... Otobüs terminalinde 2 tane firmadan başka ffirma yok. Düzgün hastane, alisveris merkezi, restoranı falandı filani yok ne treni...
sema 9 ay önce
Hadi hayırlısı.
Bahar 9 ay önce
Hızlı Trenmi deprem bölgesine mi
Bahar 9 ay önce
Düzce gerçekten herkonuda geri kalmış birşehir gençler için iş imkanı yok.Olsa bile ulaşım sorun, havası çok kirli otobüsler,minibüsler eski ucuz yakıt kullanıyorlar,butun sehir zehirleniyor.Doğalgaz hattı var hala soba yakıyorlar!
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
21°
açık