banner615

banner614

banner701

KISITLAMA NEDENİYLE BAYRAMIN 3. GÜNÜNDE DE SOKAKLAR BOŞ KALDI

Düzce'de yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında uygulanan sokağa çıkma kısıtlaması dolayısıyla Ramazan Bayramı'nın üçüncü gününde de cadde ve sokaklar boş kaldı.

Gündem 26.05.2020, 12:30 26.05.2020, 15:32
1701
KISITLAMA NEDENİYLE BAYRAMIN 3. GÜNÜNDE DE SOKAKLAR BOŞ KALDI
banner682

Sokağa çıkma kısıtlamasının son gününde yağmur yağışının etkisini arttırdığı Düzce'de sessizlik hakimdi.İçişleri Bakanlığının salgınla mücadele kapsamında 81 ilin valiliğine gönderdiği genelge kapsamında, bu gece sona erecek sokağa çıkma kısıtlamasının dördüncü gününde, Düzce'de cadde ve sokaklar boş kaldı.Kentin en işlek noktalarından İstanbul Caddesi başta olmak üzere, şehir merkezinde araç yoğunluğu yaşanmadı.

Meydanlarda görevlilerin dışında kimsenin olmadığı görülürken, polis ve jandarma ekipleri de kent genelinde denetimlerini sürdürüyor.Öte yandan İl Emniyet Müdürlüğü ekiplerinin oluşturduğu yaya devriyeler, kentin ana cadde ve sokaklarında görev yapıyor. Görevliler ve izin belgesi olanlar dışında kimsenin dışarıda olmadığı kentte yaya ve araç trafiği de en düşük seviyeye ulaştı. Bazı görevliler de minibüs ile sokakları gezerek ekmek dağıtımı yaptı.

banner710
Yorumlar (3)
Sakin 1 ay önce
Pırpır köyünde bayram havası var , ilgililere duyurulur
Ellam 1 ay önce
Adı üstünde Sokağa Çıkma yasağı Boş kalacaktı tabiki:))
hamza 1 ay önce
ee yasak ya nasil dolu olcakti
23°
açık