banner615

banner614

banner701

KIZILAY'DAN AŞURE İKRAMI

banner619

Muharrem ayı kapsamında Türk Kızılay Akçakoca Şubesi tarafından kent merkezinde Kızılay gönüllülerince yaklaşık bin kişiye aşure ikramında bulunuldu.

Gündem 14.09.2019, 10:23 14.09.2019, 15:54
394
banner682

Türk Kızılay Akçakoca Şubesi tarafından vatandaşlara aşure ikram edildi. Muharrem ayı ve Aşure Günü etkinlikleri kapsamında Akçakoca Cumhuriyet Meydanı'nda Kızılay gönüllüleri, yaklaşık bin kişiye aşure ikramında bulundu.Türk Kızılay Akçakoca Şube Başkanı Özkan Öztürk, yaptığı açıklamada, aşure etkinlikleri kapsamında vatandaşlara aşure ikramında bulunduklarını söyledi.

"Yaklaşık bin kişiye aşure ikramımız oldu"
Bu tür sosyal sorumlulukların devam ettirileceğini belirten Öztürk, şöyle konuştu:"Kızılay olarak her zaman sosyal sorumluluk projelerine yer alıyoruz. Bugün yaklaşık bin kişiye aşure ikramımız oldu. Meydanda dağıtılan aşureyi daha sonra esnaflarımıza da dağıtacağız.

 Akçakoca Huzurevi Müdürlüğü de bize destek verdi. Bu vesileyle bütün vatandaşlarımızın muharrem ayını kutluyorum. Ayrıca emeği geçen tüm ekip arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum." (AA)

banner710
Yorumlar (1)
A.Rıza ÖZÇELİK 9 ay önce
Tabiki besleyecek kanını aldığı insanları. Variyeti herşeyini devretti. Uyanmasın diyede kanını aldığı insanları besliyor.
17°
açık