banner615

banner614

banner701

KIZILAY HAFTASI BAŞLADI

banner619

Her yıl kutlanan 29 Ekim - 04 Kasım tarihleri arası Kızılay Haftası sebebiyle Düzce Kızılay Şubesi okullarda Kızılay’ı anlatmaya devam ediyor. Bu kapsamda Fatih Meslek Lisesi öğrencileri ile bir araya gelen yetkililer yaptıkları faaliyetleri öğrencilere aktardı.

Gündem 31.10.2019, 13:14 31.10.2019, 15:17
323
banner682
Kızılay Düzce Şubesi, Kızılay Haftası sebebiyle okullarda Kızılayı anlatmaya devam ediyor.

Kızılay Düzce Şubesi Türk Kızılay’ın ve Düzce Şubesi‘nin tarihçeleri anlatarak yürütmüş olduğu ve halen devam etmekte olan projeleri hakkında öğrencileri bilgilendirdi.

Hazırlanan video ve broşürler ile öğrencilere Kızılay’ın çalışmaları hakkında sunum yapıldı. Kızılay Düzce Şubesi faaliyetleri hakkında bilgileri paylaşmaya tüm hafta boyunca devam edeceğini açıkladı.“Yatak ve battaniyeler teslim edildi“

Öte yandan göçmenlerin sınır dışı edilmesine ilişkin Düzce İl Göç İdaresi Müdürlüğü’nün ihtiyaç duyduğu yatak ve battaniyeler Kızılay tarafından teslim edildi. Kızılay Düzce Şube Başkanı Av. Halil Aydın tarafından  Göç İdaresi Müdürü Seyhan Akyüz’e teslim edildiği açıklandı.Türk Kızılay Genel Başkan Danışmanı İlhan Öztürk ve Yönetim Kurulu Üyeleri eşliğinde gerçekleştirilen teslimatta yatak ve battaniyeler Düzce İl Göç İdaresi Müdürlüğüne teslim edildi.


 
banner710
Yorumlar (2)
GÖKHAN SERDAR 8 ay önce
yöneticilik vasfı ve eğitimi olmayan dr numan çabuk 112 nin başındayken çalışanlara rahat uyumaları için yatak ve battaniye dağıttıydı. kızılay kadar olmasa da kabalaklı ve düzcenin gururu olarak çok başarılı işlere imza attı.
Önce 8 ay önce
Ders verenlere ders verin o durusla kimse gorevliyi dikkate almaz tahtaya kaldirilmis cocuk gibi.
13°
kapalı