banner615

banner614

banner701

“KOKUDAN EVİMİZDE OTURAMIYORUZ”

banner619

Düzce Merkeze bağlı Beyciler Mahallesinde kanalizasyon giderinin taşması sonucu mağdur olan vatandaşlar belediyenin ilgisizliğinden dert yandı. Evlerinde oturmaz hale gelen mahalle sakinleri belediyenin bu sorunu bir an önce çözmesini istedi.

Gündem 23.10.2019, 14:34 24.10.2019, 15:04
1560
banner682

Beyciler Mahallesi Mavi Hilal Evleri’nde kanalizasyon giderinin taşması sonucu vatandaşlar zor durumda kaldı. Kokudan evlerinde oturamaz hale gelen Ahmet Keçeci Öncü Haber mikrofonlarına konuştu.


Belediyenin ilgisizliğinden şikayetçi olan Keçeci “Pazartesi gününden itibaren mağduriyetimizin giderilmesi için beyaz masaya gittim. Gelip bakıp hiçbir şey yapmadan gidiyorlar. Burada üç hane ikametgâh ediyoruz. Kokudan evimizde oturamaz olduk. Bizimle hiç kimse ilgilenmiyor. Mağduriyetimizin giderilmesini istedik kimse yardımcı olmuyor” diye konuştu.Evlerinde kokudan duramaz hale gelen vatandaşlar, belediyenin bu sorun ile bir an önce ilgilenip kanalizasyon giderlerinin düzeltilmesini istedi. 

banner710
Yorumlar (4)
Yan komşu 9 ay önce
Hak yemeyin, belediyeden gelenler canla başla uğraştılar defalarca gelip.
Düzceli 9 ay önce
Nerede mezbahanede,divapande şov yapan bşk yardımcısı ilgilensene mahalle halkının derdiyle.
Belediyeci 9 ay önce
Belediye Su kanalizasyon Müdürlüğü ekipleri 3 kez gitti o bölgeye sorunu kökünden çözmek için makinanın hortumu koptu çalışma yapılırken uzun yıllar önce yapılan bağlantı olduğu için arıza tespiti zor oluyor edep biraz edep lütfen!
Ufuk 9 ay önce
Atık su parası almasını biliyorsun alt yapı yapmazsın ama atık su parası almasını bilirsiniz
23°
açık