banner615

banner614

banner701

KONAK GAZİNOSU YIKILIYOR

banner619

Düzce merkeze bağlı Uzunmustafa Mahallesi'nde bulunan Konak Düğün Salonu ve Çay Bahçesi'nde müstecirle yapılan görüşmelerde anlaşma sağlanmasının ardından yıkım işlemi başladı. Düzce Belediyesi söz konusu alanda birçok donatısı bulunan sosyal bir proje hayata geçirecek.

Gündem 10.01.2020, 17:53 10.01.2020, 23:21
4727
banner682

Düzce’de başta düğün olmak üzere birçok organizasyona ev sahipliği yapan Konak Düğün Salonu ve Çay Bahçesi’nin, Düzce Belediyesi tarafından çıkarılan yıkım kararı uygulamaya geçti. Yarım asırlık  Konak Düğün Salonu binasının yıkımına başlanıldı.
Düzce Belediyesi ile Zekeriya Korkmaz işletmeciliğindeki Konak Düğün Salonu ve Çay Bahçesi için yıkım kararında anlaşmaya varılmıştı.
Belediye Başkanı Faruk Özlü’nün talimatıyla, İnönü ve Avni Akyol parkları gibi Konak Düğün Salonu alanında da yeniden yapılanmaya gidilecek.
 

Yorumlar (15)
Yorum 8 ay önce
Hazirini yaptiniz ya sira orayi yikmaya geldi
Yıkım 8 ay önce
Yıkılacak yer kaldı mı acaba Belediye binasınıda yık başkan
Sinan 8 ay önce
Ya bunlar daha yiktiklarinin yerine bir çivi cakamadilar ki hazır jalan yerleri niye yıkıyorlar önce yiktiklarinizi bir yapın
Ayhan Saygıner 8 ay önce
Düzce' güzelleşiyor.Her şey daha güzel olacak...Orası "Belediye Konak Nikah Salonu" olsun bir de "DÜZCE ORDUEVİ" olmasını şart görüyorum şehirse ORDUEVİ de olmalı...
ALİ 8 ay önce
500 İÇİNDEYKEN YIKSINLAR
kamil 8 ay önce
Hazımsızlık çekemeyenler rahatlasınlar.
Yavuz 8 ay önce
Güle güle konak
d 8 ay önce
yıktıklarının yarısını yapsalar yeter ama hala bişey yok
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
28°
açık