banner615

banner614

banner701

KONSERLER MEHMET YİĞİT İLE BAŞLADI

banner619

Her yıl olduğu gibi bu yıl da Düzce Belediyesi tarafından Anıtpark Meydanı'nda kurulan Ramazan Sokağı'nda etkinlikler Mehmet Yiğit konseri ile başladı. Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Beyciler'de düzenlenen mahalle iftarı programının ardından Anıtpark'ta kurulan Ramazan Sokağı'nı ziyaret etti.

Gündem 10.05.2019, 13:43 11.05.2019, 16:05
2001
banner682

Düzce Belediyesi tarafından Anıtpark Meydanı'nda kurulan Ramazan Sokağı ilk akşamında yoğun ilgi gördü. Düzceliler'in akın ettiği etkinlik alanlarında kurulan sahnelerde birbirinden genç ve değerli hafızlardan oluşan ekip, söyledikleri ilahilerle izleyicilere duygulu anlar yaşatırken, sema gösterileriyle programa renk kattı. Yine Düzceliler ile buluşan Mehmet Yiğit'in konseri de büyük ilgi gördü.
 


Ramazan Sokağı'na dolu dolu etkinlikler


Düzce Belediyesi Kültür işleri Müdürlüğü'nün düzenlediği ve geleneksel hale gelen Ramazan etkinlikleri kapsamında devam eden Ramazan Sokağı'nda çocuklar için eğlence alanı, çay kahve evleri, el sanatları, yiyecek ve içecek stantları bulunuyor. Ramazan ayı sonuna kadar devam edecek olan Ramazan Sokağı'nda çeşitli etkinlikler düzenleniyor.
 Başkan Özlü'den ziyaret

Öte yandan Düzce Belediye Başkanı ve eski Bakan Dr. Faruk Özlü, Beyciler'de düzenlenen mahalle iftarı programının ardından Anıtpark'ta kurulan Ramazan Sokağı'nı ziyaret etti. Başkan Özlü, önce Düzce Belediyesi Huzur Sohbetleri Çadırı'na giderek burada vatandaşlarla birlikte Düzce Üniversitesi Öğretim Üyesi İslam Tarihi ve Sanatları Bölüm Başkan Yardımcısı İslam Tarihi Ana Bilim Dalı Başkanı Kenan Karagöz'ün İslami sohbetlerini dinledi.
 


Özlü, çocuklar ve aileleri ile yakından ilgilendi


Daha sonra çocuk oyun alanı ile stantları gezen Başkan Özlü'yü karşılarında gören Düzceliler şaşkınlıklarını gizleyemezken Özlü de özellikle çocuklar ve aileleri ile yakından ilgilenerek sohbet etti. Stant sahipleri ile de görüşen Başkan Dr. Faruk Özlü, "Bu yılki Ramazan etkinlikleri diğer yıllardan farklı olarak düzenlendi. Diğer zamanlardan farklı bir program icra ediyoruz. Sade, içten ve samimi bir ortam oluşturduk. Yağışlı havaların sona ermesi ile Ramazan sokağı da hayli hareketlendi. Vatandaşlarımız iftardan sonra güzel vakit geçiriyor, ailecek eğleniyorlar. İnşallah hep birlikte bu mübarek ayı geçireceğiz ve bayrama ulaşacağız. Herkese teşekkür ediyor, hayırlı ramazanlar diliyorum." ifadelerini kullandı.
 

HABER: C. ÜSTÜNER

 

banner710
Yorumlar (7)
vatandaş 1 yıl önce
Eliff arkadaşımız haklı, konutlardan da gelemeyen yani aracı olmayan vatandaşlar için otobüs kaldırılsa bari.
Eliff 1 yıl önce
Kalicida yok bu sene madem yapılacaktı neden kalıcı konutlardada yapilmadi buradaki insanların çocukların cani yokmu arabası olmiyan nasıl gidecek duzceye .tasarrutsa eğer her yerden yapılmalı eğlence ise heryerde yapılmalı ayrimsiz
Düzceli 1 yıl önce
Hani tasarruf için Ramazan etkinlikleri yapılmayacaktı,demek sözde kalmış her zaman ki tasarruf.
Nurcan 1 yıl önce
Ot festivaline gelmeyi tenezzül etmeyen başkan ramazan meydanını gezmeyi biliyor
Ercan sevki 1 yıl önce
Birakin su ot islerini
sçavuş 1 yıl önce
HANİ İSRAFTAN KAÇINILACAKTI.
VATANDAŞ... 1 yıl önce
İLAHİ SANATÇISI MURAT BELETİ GETİRİN BAŞKANIM
23°
hafif yağmur