banner615

banner614

banner701

KORONA SALGINI SİYASETİ DE ETKİLEDİ

Koronavirüsü (Covid – 19) siyaseti de etkiledi. AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin, her ay düzenlenen İl Başkanları Toplantısı’na telekonferans aracılığı ile katıldı.

Gündem 25.03.2020, 15:09
1512
KORONA SALGINI SİYASETİ DE ETKİLEDİ
banner682

Tüm dünyayı etkisi altına alan ve vaka sayısının her geçen gün arttığı ülkemizde, koronavirüsü (Kovid-19) salgını nedeniyle tedbirler en üst seviyeye çıkartıldı. İçişleri Bakanlığı’nın yayınladığı genelge ile tüm toplantılar ertelenmişti.

Bu nedenle her ay düzenlenen AK Parti İl Başkanları Toplantısı, telekonferans aracılığı ile gerçekleşti. AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı Erkan Kandemir başkanlığında gerçekleşen toplantının da ana gündem maddesi koronavirüsü salgını oldu.

İllerdeki koronavirüs tedbirlerine yönelik çalışmaların ele alındığı toplantıda, sürecin hassasiyetine dikkat çekilerek, vatandaşların en doğru şekilde bilgilendirilmesi üzerinde duruldu.

banner710
Yorumlar (1)
boşadam 4 ay önce
siz değilmisiniz akparti tüzüğüne göre il yönetimleri kimsenin muhatabı olamaz,herkesin muhatabı ankaradır diyen?Hangi sıfatla siz diğer parti il başkanlarını meşgul ediyorsunuz keskin efendi?
24°
parçalı bulutlu