banner615

banner614

banner701

KÖYLERE ULAŞIM SAĞLANIYOR

banner619

Düzce’de yaşanan sel ve heyelan afetleri nedeniyle Akçakoca’ya bağlı baraj ve köy yolları başta olmak üzere patlayan su borusunu onarmak için ekipler yönlendirildi.

Gündem 21.07.2019, 21:50 22.07.2019, 17:53
3168
KÖYLERE ULAŞIM SAĞLANIYOR
banner682
 
Düzce’de yaşanan sel ve heyelan felaketleri nedeniye Akçakoca ve Cumayeri’nde ilçelerinde birçok köy yolu kapanmıştı. Köylere ve oradaki vatandaşlara ulaşım konusunda önem taşıyan yolların açılması için iş makineleri ve birçok personel hummalı bir çalışma içerisinde.Akçakoca’ya bağlı Karatavuk, Sarı Yayla ve Arabacı Köyü heyelan bölgelerine ekipler yönlendirildi. Ayrıca Akçakoca Sarıyayla Barajına ulaşım sağlayan yola da kepçeler gönderildi.


Arabacı Köyü’ne ulaşım sağlayan köprü ve Akçakoca Beledeyesi’ne su sağlayan patlayan borunun bulunduğu bölgeye de kepçeler ve onarım ekipleri intikal ettiler.


Haber: M.KADAŞ
banner710
Yorumlar (4)
Apsuva 13 ay önce
Esmahanim koyundenim yola açık fakat dün jandarma araçımızla köye görmemize izin vermiyor yürüyerek köyümüze gittik.Bu konuda insanları duyarlı olmaya davet ediyorum.Zarari görmeye gelenler nedeniyle trafik yoğunluğu oluyor bu durumda köylü yu bile almıyor lar.Lütfen duyarlı olalim
Cavit sönmezoğlu 13 ay önce
Allah devlet zeval vermesin
Düzceli 13 ay önce
Rabbim (c.c) sel felaketinde seferber olan tüm kardeşlerimizden razı olsun inş.
bulentintepe 13 ay önce
başarılar kardeşim :) işini hakkınla yapıyorsun, haber bültenlerini severek izletiyorsun :)
20°
kapalı