banner615

banner614

banner701

KÜLTÜR MERKEZİ'NDE YIKIM!

banner619

Henüz 3 yıl önce hizmete açılan Düzce Belediyesi Kültür Merkezi onarıma alındı. Merdivenleri kademeli olarak yıkılan merkezde bakım-onarım çalışmalarının kısa sürede tamamlanacağı bildirildi.

Gündem 21.10.2019, 17:08 21.10.2019, 17:13
5968
KÜLTÜR MERKEZİ'NDE YIKIM!
banner682
1995 yılında temeli atılan ve 20 yıl bu vaziyette kalan Düzce Belediyesi Kültür Merkezi, eski Belediye Başkanı İsmail Bayram döneminde başlayan girişimciler ve sonraki dönemlerde hızlanan çalışmalar neticesinde 2016 yılının kasım ayında kapılarını hizmete açtı.3 yıldır yüzlerce etkinliğe ev sahipliği yapan merkezde şu günlerde hummalı bir çalışma var.


Kültür merkezine çıkan merdivenler kademeli olarak yıkılırken, bir yandan da yapım işlemi sürüyor.Edinilen bilgilere göre; meydana gelen çatlaklar ve yağmurlu havalarda yaşanan olumsuzluklar nedeniyle merdivenlerin sil baştan yapılması kararlaştırıldı. Henüz yeni bir yapı olan merkezde başlayan bakım ve onarım çalışmalarının ileriki günlerde birçok etkinliğe ev sahipliği yapacak olması nedeniyle hızla bitirileceği öğrenildi.

Kültür Merkezi

Öte yandan Şıralık Mahallesi'nde 20 dönüm alan içinde 6 bin 745 metrekare kapalı alana sahip Düzce Belediyesi Kültür Merkezi'nin içerisinde opera, tiyatro, konferans gibi etkinlikler için kullanılan 415 kişilik büyük salon, 136 kişilik küçük salon, 290 metrekare sergi salonu, atölye alanları, okuma salonları ve ofisler bulunuyor.
HABER:C.ÜSTÜNER
banner710
Yorumlar (19)
........ 8 ay önce
yolsuzluk ve israfı önleme bakanlığı kurulmalı acilen
Hakan 8 ay önce
Merdivenlerde hiçbir kusur yoktu adam KELEŞ ne yaptıysa iğneden ipliğe yıkacam diye açık itirafta bulunuyor ve uyguluyor. Yazık kinle devlet yönetilmez. Gönüllerden nasıl sileceksiniz KELEŞ'i. Muhalefete bişey bırakmıyorlar.
Motorcu 8 ay önce
Bir işinizde doğru olsun be yazık günah be
Aa 8 ay önce
Kime para lazım oldu?
1907 8 ay önce
Devletin malı deniz.yiyin efendiler yiyin
itibar 8 ay önce
itibardan tasarruf etmeyenler vatandaştan yol ,taşıma vs konularda tasarruf bekliyor.
YAZIKLAR OLSUN 8 ay önce
HİÇ Mİ ALLAHTAN KORKUNUZ YOK, BU MİLLETİN PARASINI BÖYLE ÇAR ÇUR EDİYORSUNUZ, ZAMANINDA NEDEN O YIKTIĞINIZ ŞEYİ PROJEDEN KALDIRMADINIZ BOŞUNA PARA DÖKTÜNÜZ ORAYA.
yap boz tahtası gibi 8 ay önce
yazık değil mi ya o harcanan paralara, Allah aşkına yap boz dan bıkmadınız mı sonra da diyorsunuz ki belediyenin şu kadar borcu var, elbette böyle hesapsız işler yaparsanız parayı rezil ederseniz borç çok olur.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
15°
hafif yağmur