banner615

banner614

banner701

KURAL TANIMAZLIKTA SON NOKTA!

banner619

Düzce'de 4 kişi bindikleri seyir halindeki motosiklet üzerinde akrobatik hareketler yaparak trafikte ilerleyen sürücü yürekleri ağza getirdi.

Gündem 24.09.2019, 13:43 24.09.2019, 14:31
1907
banner682

Olay, geçtiğimiz günlerde Düzce-Yığılca karayolu üzerinde meydana geldi. Sadece iki kişinin binmesi gereken motosikletle 4 gencin yolculuk ettiğini görenler gözlerine inanamadı. O anlar bir vatandaş tarafından cep telefonuna kaydedildi. Hepsi kasksız olan sürücü ve yolcuların zaman zaman yaptıkları tehlikeli hareketlerle hem trafiği hem de kendi hayatlarını tehlikeye atması  görüntülere yansıdı. Motosikletin ön kısmını havaya kaldırarak metrelerce bu şekilde ilerleyen sürücünün bu yürekleri ağza getiren akrobatik hareketi sırasında arkasındaki 3 arkadaşının düşmemek için birbirlerine sık sıkı tutunduğu görüldü. 4 gencin bu anlarda kendilerini görüntüleyen vatandaşın kamerasına gülümseyerek poz vermesi ile 'Pes' dedirtti. 

Kaydettiği bu görüntüleri Öncü Whatsapp İhbar Hattı'na gönderen vatandaş, "Yığılca yolunda giderken araçtan çektim. Yazık, günah yani beni görünce hala yapmaya devam ettiler." ifadelerini kullandı.

banner710
Yorumlar (7)
İhbar eden 9 ay önce
İhbarcı cigerin yetso kimliğini belli et
İhbarcı 9 ay önce
Hakan arslan alsınlar el koysunlar ehliyet falan ceza bakalım yapıyo mu daha
Fenasi kerim 9 ay önce
Beynini sevdimin manyakarı sizi
VATANDAŞ 9 ay önce
soruşturma başlatıldı mı ? 155 i de arasaydınız keşke
İhbar 9 ay önce
Adı hakan alsın polisler yazsın cezayi
tehlikeli ama 9 ay önce
Helal olsun takdir ettim.
Yığılcalı 9 ay önce
Mevki neresi?
12°
kapalı