banner615

banner614

banner701

KURSİYERLERE SÜRPRİZ ZİYARET

banner619

BELMEK bünyesindeki Resim Kursu'nu ziyaret ederek, kursiyerlerle sohbet eden Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü, "Başta kadınlarımız olmak üzere meslek edinmek isteyen, yeteneklerini geliştirmek isteyen herkes ücretsiz kurslarımızdan yararlanıyor. Bu konuda belediye olarak hepsinin yanındayız." dedi.

Gündem 26.12.2019, 11:28 26.12.2019, 15:40
701
banner682
Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü, Kültür Merkezi'nde düzenlenen bir toplantıya katılmadan önce merkez bünyesinde düzenlenen Düzce Belediyesi Meslek Edindirme Kursları (BELMEK) Resim Bölümü kursiyerlerini ziyaret etti. Ders sırasında karşılarında Başkan Özlü'yü gören kursiyerler şaşkınlıklarını gizleyemezken Özlü ile sohbet etme fırsatı buldular.


Resim yeteneklerini geliştirmek ve profesyonelleşmek amacıyla kurslara katılanlarla yakından ilgilenen Başkan Özlü de "BELMEK bünyesinde başlattığımız meslek edindirme kurslarımız rekor sayıda öğrencisi ile 21 branşta eğitimlerine devam ediyor. Başta kadınlarımız olmak üzere meslek edinmek isteyen, yeteneklerini geliştirmek isteyen herkes ücretsiz kurslarımızdan yararlanıyor.


Onların kendilerini geliştirdiğini görmek bizleri de çok mutlu oluyor, öğrenmenin yaşı yok. Bu konuda belediye olarak hepsinin yanındayız, ihtiyaçlarını beklentilerini bizzat dinlemek için onları ziyaret etmek istedim. Hepsine çalışmalarında kolaylıklar diliyorum." ifadelerini kullandı.
HABER:C.ÜSTÜNER
Yorumlar (1)
park 8 ay önce
Sn.Özlü,çarşıda arazisi olan herkes boş ise otopark adı altında işletmeye çevirmiş,bunların belediyeden izni var mı?
24°
açık