banner615

banner614

banner701

“KURUMUMUZLA HİÇBİR ALAKASI YOKTUR”

Doğa Koleji genel merkezinde öğretmenlerin maaşlarının ödenmediği ve sıkıntılı günler geçirdiği haberleri üzerine yaşanan gelişmeler hakkında Öncü Kültür Eğitim Vakfı Başkanı Önder Tonyalı’dan açıklama geldi.

Gündem 04.12.2019, 16:58 04.12.2019, 17:07
1989
“KURUMUMUZLA HİÇBİR ALAKASI YOKTUR”
banner682

Doğa Koleji genel merkezinde öğretmenlerin maaşlarının ödenmediği ve sıkıntılı günler geçirdiği haberleri üzerine yaşanan gelişmeler hakkında Öncü Kültür Eğitim Vakfı Başkanı Önder Tonyalı’dan açıklama geldi. Açıklamada şu ifadelere yer verildi:
 
“Bizler 1998-1999 eğitim öğretim yılından bu güne 22 yıllık eğitim hayatımızda, son 8 yıldır Düzce Okulumuz, son 4 yıldır Bolu Okulumuz olmak üzere Asist Eğitim Kurumları (Doğa Koleji) ile birlikte çalışmaktayız. Franchise anlaşmamız gereği sistemden hizmet almakta olduğumuz Asist Eğitim Kurumları Doğa Merkezin, ekonomik sıkıntılar içerisinde olup, maaş ödeyememe gibi problemler yaşadığına tanık olmaktayız. Özellikle beyan etmek isteriz ki; Özel Öncü Eğitim Kurumları olarak Asist Eğitim Kurumları (Doğa Koleji) ile ekonomik açıdan hiçbir bağımız yoktur. Yaşanan bu gelişmelerin kurumumuzla uzaktan yakından alakası yoktur.

Eğitimde Türkiye’nin çehresini değiştirmiş, ülkemizin lider eğitim markası Doğa’nın yaşadığı ekonomik sıkıntılara üzüntümüzü belirtmekle beraber, mağduriyet yaşayan öğretmen arkadaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, en kısa zamanda uzlaşı ortamının sağlanmasını diliyoruz.

Eğitim öğretimimizde ve hizmetimizde herhangi bir aksama olmadığı gibi güçlü yayınlarımızla geleceğe güvenle ilerlemeye 22 yıldır olduğu gibi devam etmekteyiz. Gelecek yılla ilgili ise çok daha güçlü bir şekilde yolumuza durmadan devam edeceğiz. Kamuoyuna saygıyla duyurulur.”
 
 

banner710
Yorumlar (7)
ayça 8 ay önce
Düzce Doğa Koleji her zaman Düzce'nin en iyi eğitim kurumu oluştur. Hep de öyle kalacaktır. Meyve veren ağaç taşlanır.
Cuneyt 8 ay önce
Merak etme
Sira sanada geliyor..egitimi tcarete donusturdun..nasil cocuk yetisdirdigini biliyoruz..bu ulkeye faydalimi zararlimi..
Cenk Aktürk 8 ay önce
Keşke sen de Öncü’de okusaydın da böyle cahil olmasaydın.
veli olarak 8 ay önce
sorabilir miyiz? neden kitaplarımızın bir kısmı hala teslim edilmedi?
Bir öğretmen 8 ay önce
Zamanın çalış mış bir etmeni olarak hiç bir maaş ödeme me gibi bir olay olmamıştır saygılar
Meraklı 8 ay önce
Ne etmenisiniz acaba, bu yazım metoduyla ne branşta olduğunuzu merak ettim!
Resul İnan 8 ay önce
'' en kısa zamanda uzlaşı ortamının sağlanmasını diliyoruz '' da ne demek ?? eylül ayından beri maaş ödenmiyor kim kimle uzlaşacak??
23°
açık