banner615

banner614

banner701

METEK TESLİMATLARI BAŞLIYOR

banner619

Toki konutlarının bir kısmı bu ay içerinde sahiplerine teslim edilecek.15 Ocaktan itibaren birinci bölgeden başlanarak teslim edileceği öğrenildi.

Gündem 04.01.2010, 19:06
205
METEK TESLİMATLARI BAŞLIYOR
banner682

Aylardır ne zaman teslim edileceği tartışılan ve sürekli farklı tarihler bildirilmesine rağmen bir türlü teslim edilemeyen Düzce Metek TOKİ konutlarının Ocak ayının 15'inden itibaren teslim edilmeye başlanacağı öğrenildi.
Edinilen bilgilere göre, yapılan konutların imalat kısmında çalışmalar tamamlandı. Son olarak çevre düzenlemeleri sürmekte ve bu çalışmalarda çok kısa sürede tamamlanacak. TOKİ konutlarının hak sahiplerine teslimine birinci bölgeden başlanacak.
Bilindiği gibi TOKİ konutlarından konut sahibi olanların büyük bir çoğunluğu kirada oturduğu gibi birde konut taksidi ödedikleri için zor durumda kalmışlardı ve haklı olarak konutlar şu ay şu gün teslim edilecek açıklamalarına karşı halen teslim edilmemesi yüzünden sıkıntıya düşmüşler ve başta siyasiler olmak üzere yetkililere sitemlerde bulunmuşlardı.
Şimdi konutlardan hak sahibi olanlar sabırsızlıkla 15 Ocak tarihinden itibaren birinci bölgeden başlayacak olan teslimleri bekleyecekler.

banner710
Yorumlar (0)
18°
hafif yağmur