banner615

banner614

banner701

METİN GÜVEN TAZELEDİ

banner619

Düzce Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Düzce Şubesi'nde başkan değişmedi. 6. olağan genel kurul sonucunda tek liste olarak seçime giren mevcut Başkan Ayhan Metin güven tazeledi.

Gündem 08.02.2020, 17:49
1019
METİN GÜVEN TAZELEDİ
banner682
Düzce Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Düzce Şubesi 6. Olağan Genel Kurulu bugün dernek binası toplantı salonunda gerçekleştirildi.
Genel kurul, saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı'nın okunması ile başladı. Başkanlık Divanı’nın oluşturulmasının ardından, yönetim ve denetleme kurulunun çalışma raporları okundu.


Düzce Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Düzce Şubesi Başkan Ayhan Metin, üyelere seslendiği konuşmasında, derneğin üyesi olsun ya da olmasın tüm şehit aileleri ve gazilerin sorunlarının çözümü konusunda ellerinden geleni yaptıklarını ve bundan sonra da yapmaya devam edeceklerini vurguladı.

Konuşmanın ardından seçim işlemine geçildi. 60 üyenin katılımıyla yapılan olağan kongrede, tek liste ile seçime giren Ayhan Metin güven tazeledi.
Düzce Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Düzce Şubesi'nin yönetim, denetleme ve disiplin kurulu üyeleri şu isimlerden oluştu:
Yorumlar (0)
20°
kapalı