banner615

banner614

banner701

MEZUN ÖĞRENCİLERE KAPILARINI AÇACAK

banner619

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası’nın proje okulu olan Düzce Mevlana Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, mezun öğrencilere istihdam sağlanması amacıyla Düzce’de faaliyet gösteren Realkom fabrikaysıyla protokol imzaladı.

Gündem 06.01.2020, 16:41 06.01.2020, 17:33
826
MEZUN ÖĞRENCİLERE KAPILARINI AÇACAK
banner682

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ile Milli Eğitim Bakanlığı arasında imzalanan protokol gereği Düzce Ticaret ve Sanayi Odası’nın yürütme kurulunda yer aldığı Düzce Mevlana Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, mezuniyet sonrası öğrencilerine istihdamı noktasında öncelik tanınması konusunda Düzce’de faaliyetlerini sürdüren Realkom Tekstil A.Ş ile protokol imzaladı.Protokol imza törenine Realkom Genel Müdürü ve Düzce TSO 7. Meslek Komitesi Başkanı Mutlu Kayan, Mevlana Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Şehabettin Yavuz, Düzce TSO Genel Sekreteri Ayten Nursel Kocadağ ve okul yöneticileri katılım sağladı.

Geçtiğimiz günlerde Düzce Belediyesi Kültür Merkezi’nde düzenlenen ve büyük ilgi gören “Sektörle Buluşuyoruz” programından sonra ilk istihdamda öncelik protokolünü imzalamaktan dolayı memnun olduklarını belirten Realkom Genel Müdürü Mutlu Kayan, üretim tesislerinin nitelikli işgücü ihtiyacına yönelik yapılan tüm çalışmalara firma olarak destek vermeye devam edeceklerini söyledi.
Yapılan protokolün tüm taraflara hayırlar getirmesini dileyen Düzce TSO Genel Sekreteri Ayten Nursel Kocadağ, Düzce TSO olarak iş dünyasının taleplerine uygun, nitelikli ve yetenekli işgücünü sağlamak adına eğitim alanına daha da fazla eğileceklerini ifade etti.

Yorumlar (0)
21°
parçalı bulutlu