banner614

banner701

MİLLET BAHÇESİ İHALESİ YAPILDI…

banner619

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’nün büyük önem verdiği “Millet Bahçesi” 1. Etap İnşaat İhalesi TOKİ tarafından bugün Düzce Belediye Binasında yapıldı. İhaleye çok sayıda firmanın katıldığı öğrenildi.

Gündem 15.05.2020, 18:00
9734
MİLLET BAHÇESİ İHALESİ YAPILDI…
banner682

İnönü, Avni Akyol ve Anıtpark meydanını kapsayacak ”Millet Bahçesi” 1.Etabın inşaat ihalesi TOKİ tarafından bugün saat 14:00’da Düzce Belediye binasında yapıldı. İhaleye katılan firmalar tekliflerini kapalı zarf usulü sunarken, ihaleyi kazanan firmanın TOKİ tarafından 15 gün içerisinde ilan edileceği bildirildi.

İhaleyi alan firmanın açıklanmasının ardından, “Millet Bahçesi” 1. Etap İnşaat çalışmalarının önümüzdeki Haziran ayı içerisinde başlanacağı ve kısa süre içerisinde de tamamlanacağı bildirildi. Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, daha önce yaptığı açıklamalarda Millet Bahçesi 1. Etap İnşaat Çalışmaları ile ilgili şu bilgileri vermişti:

“14 bin 252 metrekarelik İnönü Parkı ve yanında bulunan 4 bin 883 metrekarelik Avni Akyol ile 8 bin 135 metrekare büyüklüğündeki Anıtpark'ın birleştirileceği ve bu alanların toplamı olan yaklaşık 30 Bin metrekare alan ‘Düzce Millet Bahçesi’ olacak. Maliyeti TOKİ tarafından karşılandı. İnşaatı haziran ayında başlayıp bu yıl içinde tamamlanacak. ‘Düzce Millet Bahçesi’ içinde hiçbir ticari alan olmayacak. Düzce Millet Bahçesi 2.Etabı stadyumun olduğu bölgeye inşa edilecek. Batı Karadeniz Bölgesinin en büyük, Düzce’nin rengine ve dokusuna uygun “Millet Bahçesi” oluşturulacak. Kısa bir zaman sonra Düzce’nin çehresi yepyeni bir görünüme kavuşacak. Düzceli vatandaşlar rahatlıkla çimenlerin üzerine basıp, toplu spor yapabilecek ve kentin içinde doğayı yaşayacaklar.”

banner710
Yorumlar (24)
Bi insin görelim.. 3 hafta önce
Buraya birde uçak pisti yapılsın.. 2010 yılında Anıtparkın güney batı köşesinde ''Yerli uçağımız göklerde'' diye seçim afişi vardı..O uçak bi türlü inememiş de..
Aa 3 hafta önce
Corona var siye herşey durdu ama bu ihale çok mu gerekliydi?
öncelik değil 3 hafta önce
Düzce mizin millet bahçesine tabiki ihtiyacı var. şehrin ortasından geçen pis dere dururken milletbahçesini yapmak biraz düşündürücü.
İŞİ BİLEN 3 hafta önce
İhale Bildiğim kadar tahminim ALGÜN İnşaatın şimdiden hayırlı olsun
Bir vatandaş 3 hafta önce
Acaba yine kimler kasasını dolduracak kimlerin çıkarları olacak bu işlerden. Onca yer yıkıldı oralarda evine ekmek götüren o insanlar şimdi ne yapıyorlar iş bulabildiler mi geçimlerini sağlayabiliyorlar mı hiç umrunuzdamı acaba hoş herkesin keyfi yerinde olunca bunlara bakılmaz. Hali hazırdaki yapıları yık bu krizde bide oraya tonla para dök çok mu gerek vardı sanki yazık çok yazık.
Suya yazi yazmak 3 hafta önce
Evden çıkamayan dünyaya millet bahçesi yakışır. Bırakın efendim bunları bilim ve ilim bu ikisini birleştiren yerler yapın.Bak bütün dünya bir aşı için haber bekliyor.
düzcelii 3 hafta önce
sonunda biraz canlansın şu memleket yahu,çoğu kişide düşmüş yok işsizlik yok o yok bu,bu memlekete yakışmıyorsunuz düzcenin eski görüntüsüyle bence sizde kaybolun
Edep, 3 hafta önce
Düzce'li önce imla kurallarını öğren istersen.. Özel isimler ve satır başları büyük harfle başlar.. Önce bilgi sahibi ol, sonra fikir sahibi olursun.. Şimdi kim kaybolsun
Memleket 3 hafta önce
Yakışır memleketime
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
19°
kapalı