banner615

banner614

banner701

MORAL GECESİNİ İPTAL ETTİLER

banner619

Son günlerde ülkemizde yaşanan gerek doğal afetler gerekse terör saldırıları neticesinde yaşanan acı ve üzüntülerden dolayı Düzce Türk Sağlık Sen Şubesi 19 Şubat tarihinde Sağlık Çalışanlarına yönelik yapacağı Moral gecesi etkinliğini iptal etti.

Gündem 11.02.2020, 12:06 12.02.2020, 11:09
692
banner682

Ülkemizde son günlerde yaşanan gerek doğal afetler gerekse terör saldırıları sonucu yaşanan acı ve üzüntülü olaylardan dolayı  Düzce Türk Sağlık Sen Şubesi, sağlık çalışanlarına yönelik düzenleyeceği moral gecesini iptal etti.
 
Konuyla ilgili Görüştüğümüz Şube Başkanı Ekrem Çavuş konu ile ilgili Öncü Haber’e yaptığı açıklamada şunları kaydetti: “2020 Yılı başlarından itibaren  bir, bir buçuk aylık  süreçte Elazığ ve Malatya illerimizde gerçekleşen depremde Onlarca canımızı kaybettik, yüzlerce yaralı verdik.”
 
“ŞEHİTLERİMİZDEN BİRİ DE DÜZCELİ”
Yine Van ilimizde meydana gelen iki çığ felaketinde hem sivil hem askeri şehitlerimiz var ve bu şehitlerimizden bir tanesi de Düzce’mizden maalesef. Suriye’de rejim güçlerinin hain saldırısı neticesinde geçen hafta sekiz şehidimiz vardı, dün ise beş kahraman vatan evladını şehit verdik.
 


"EKMEK KAVGAMIZIN ÖNÜNE ÜLKE SEVDASI KOYDUK"
Sendikalarından şehit ve gaziler verildiğini belirten Çavuş şunları söyledi: “Ekmek kavgamızın önüne ülke sevdasını koyan bir sendikal anlayışa sahip olduğumuz için, Türk vatanını canımızdan aziz bildiğimiz için, varlığımızı Türk varlığına armağan ettiğimiz için ve yine bu vatan için yüce Allah’a sonsuz şükürler olsun ki, sendikamızdan şehit ve gaziler verdiğimiz için, Aralık 2019 tarihinde duyuru ve tanıtımlarını yaptığımız 20 Şubat 2020 tarihinde  yapacağımız Türk Sağlık Sen Düzce Şubesi Moral gecemizi iptal ettik.”
 
 
“TÜRK DEVLETİ BÜYÜKTÜR”
Türk devletinin büyük ve güçlü olduğunu belirten Çavuş şunları ifade etti: “Türk devleti büyüktür, Türk ordusu güçlüdür, milletimiz her daim devleti ve ordusunun yanındadır, bu vesile ile tekraren aziz şehitlerimize yüce Allah’tan rahmet, Yaralılarımıza acil şifalar diliyorum. Türk milletinin başı sağ olsun.”

Yorumlar (7)
can 8 ay önce
moral gecesi nedir? saçma sapan etkinlikler yaparak sendikacılık yapıyoruz sanıyorlar. sendikacı eğlence düzenlemez sorun çözer.
mert 8 ay önce
bir sendikadan daha fazlası
vatandaş 8 ay önce
herkesin veremeyeceği bir karar. tekrardan ne kadar vefalı olduklarını gösterdiler, tebrikler Türk Sağlık-Sen..
sağlıkçı 8 ay önce
Hassasiyetiniz için teşekkürler Türk sağlık
adam 8 ay önce
cok guzel swov yapıuorsun..keşke bırtanede uyenın ısını yapsan keske...anca konusuyon..starda oldun tv de.ama cok sırıtıyorsun yakısmıyor
SWİFT 8 ay önce
milletimizin başı sağolsun. ülkemizin dertleri ile dertlenen ,kederlenen,bütünleşen türk sağlıksen ailesine bu anlamlı davranıştan ötürü bizlerde sevgi ve saygılarımızı sunarız .HELAL OLSUN.
Halil 8 ay önce
Adamsın Ekrem Çavuş.
26°
açık