banner615

banner614

banner701

MUHTARLARA “SÜREKLİ HALKIN İÇİNDE BULUNUN” TALİMATI VERDİ

banner619

Düzce Valisi Cevdet Atay, Düzce’nin sorunlarına yönelik çalışmalarına devam ediyor. Atay, bu kez de merkeze bağlı Mahalle Muhtarları ile bir araya gelerek değerlendirme toplantısı yaptı. Atay toplantıda, mahallerde yaşanan sorunlar hakkında bilgi aldı. Atay ayrıca Muhtarlara, sürekli halkın içinde bulunmaları talimatı verdi.

Gündem 28.08.2020, 16:20
1412
MUHTARLARA “SÜREKLİ HALKIN İÇİNDE BULUNUN” TALİMATI VERDİ
banner682

Cumhurbaşkanlığı Valiler Kararnamesi ile Düzce Valisi olarak atanan Cevdet Atay, yaptığı başarılı çalışmalar ile dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor.

Zamanını makamından çok sahada Düzce’nin sorunlarını çözmek için geçiren Atay, bu kez de Mahalle Muhtarları ile bir araya geldi.

Mahalle muhtarları ile değerlendirme toplantısı yapan Atay, mahallelerde yaşanan sorunlar ile ilgili de bilgi aldı. Toplantıda, Mahalle muhtarlarına sürekli halkın içinde bulunmaları konusunda talimat veren Atay, “Siz muhtar arkadaşlarımız, vatandaşlar ve bizim aramızda köprü vazifesi görüyorsunuz. Bu nedenle sürekli halkın içinde olmanızı, vatandaşlarımızın en küçük sorunlarını da bizlere iletmenizi istiyoruz. Bizler bu halk için burada görev yapıyoruz” dedi.

Haber: Savaş ARI

Yorumlar (4)
Muhtarı olmayan mahallede 3 hafta önce
Çay mahallesi muhtarı varmı acaba kendisini sadece secim öncesi gormuslugumuz var mahalleli olarak kendini görmek isteriz aramızda
mesut 3 hafta önce
merkeze yakın köylere doğalgaz istiyoruz sn valim
Misafir 3 hafta önce
Millet vekili olacağına muhtar ol. millet vekili bile Ankara'ya gidip geliyor.. bedavadan maaş..
Orhan 3 hafta önce
SAYIN VALİ'M BÖYLE TALİMAT'MI OLUR,MUHTARLAR ZATEN HALKTAN BİRİ.SİZ O TALİMATI MÜDÜRLERİNİZE VERİN ÖZEL İDARE VATANDAŞA BİR TRAKTÖR TOPRAĞI ÇOK GÖRÜYOR
25°
parçalı bulutlu