banner615

banner614

banner620

MUHTARLARDAN TEŞEKKÜR

banner619

Türkiye Muhtarlar Derneği Düzce Şube yönetimi, 15 Temmuz Darbe Girişimi sırasında devletten ve milletten yana tavrıyla takdir toplayan İl Jandarma Alay Komutanı Albay Bilal Güvenir’i makamında ziyaret ederek, teşekkür etti.

Gündem 09.08.2016, 17:42
1561
MUHTARLARDAN TEŞEKKÜR
banner650

15 Temmuz Darbe Girişimi gecesinde darbecilere karşı dimdik ayakta duran ve Düzce Valisi Ali Fidan'a "Devletimizin emrindeyim" diyerek Düzce halkının gönlünü fetheden İl Jandarma Alay Komutanı Albay Bilal Güvenir’e teşekkür ziyaretleri devam ediyor. Gazilerden sonra bu kez muhtarlar, teşekkür etmek için Güvenir'in kapısını çaldı. Devletten ve milletten yana tavrıyla takdir toplayan Güvenir'e gerçekleştirdikleri nezaket ziyaretinde konuşan Dernek Başkanı Yaşar Çengel, "Asılsız darbe ikazına kulak asmayarak devletimizin birlik ve beraberliğini sağlamak düşüncesinde hareket ettiği için kendisine teşekkür ediyoruz. Tam anlamıyla tabiri caizse 10 numara adam. Darbeye kalkışanlara karşı devletin yanında yer alarak görevinizi yerine getirdiğinizden dolayı şahsım ve muhtar arkadaşlarım adına teşekkür etmeye geldik. Nezaket kuralları içerisinde karşıladığınız için ayrıca teşekkür ediyorum." dedi.

    

İl Jandarma Alay Komutanı Albay Bilal Güvenir de ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek teşekkürlerini iletti. Ziyaret sonunda Türkiye Muhtarlar Derneği Başkanı Yaşar Çengel, yönetimi Alay Komutanı Güvenir’e çiçek takdim etti.Haber; C. ÜSTÜNER

banner626
Yorumlar (2)
düzceli81 4 yıl önce
sayın komutanım tabıkıde ıyı bırıdır am showa gerek yok . olması gerekenı yapmıstır bı cıcekle odullendırılmesıne gerek yok gereksızz. vatan evladıysa yapardı yaptı yıne de helal olsunn. NE MUTLU TURKUM DIYENE
okuyucu 4 yıl önce
Tabir tam olarak yerine oturmuş gerçekten on numara adam, ama il jand.komt. diğer personeli de unutmamak lazım hiç sıkıntı çıkmadı o yüzden tüm il jandarma ve emniyet on numara..
kapalı