banner615

banner614

banner701

MUNCURLU OLAYININ DA FAİLİ ÇIKTI

banner619

Düzce Valisi Zülkif Dağlı kaçmak isterken polis ekiplerine ateş eden iki şüpheli ile bir polisin yaralanması olayıyla ilgili, "Çeşitli suçlardan 13 aranması bulunan bir şahıs ekiplerimizce takibe alınmış, şahıs araçtan inip kaçtığı sırada polis memurumuza ateş açmış ve ekiplerimiz de kendisine karşılık vermiştir. Polis memurumuzda bir sıkıntı yok. Ayağından yara aldı." dedi.

Gündem 11.01.2020, 10:59 12.01.2020, 11:08
8307
MUNCURLU OLAYININ DA FAİLİ ÇIKTI
banner682
Vali Dağlı, Düzce İl Emniyet Müdürü Mehmet Ali Akkaplan, Jandarma Alay Komutanı Kıdemli Albay Mustafa Çetinkaya ile birlikte olayda yaralanan ve Atatürk Devlet Hastanesinde tedavi altına alınan polis memuru İhsan Durmuş'u ziyaret ederek sağlık durumu hakkında İl Sağlık Müdürü Yasin Yılmaz'dan bilgi aldı.
Hastane çıkışı gazetecileri konu hakkında bilgilendiren Vali Dağlı, olayın akşam 22:30 sıralarında bir takiple başladığını söyledi.


Şüphelinin daha önce birçok suça karıştığını ve Düzce Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından arama kararı bulunduğunu vurgulayan Vali Dağlı, şöyle konuştu:
"Çeşitli suçlardan 13 aranması bulunan bir şahıs ekiplerimizce takibe alınmış, şahıs araçtan inip kaçtığı sırada polis memurumuza ateş açmış ve ekiplerimiz de kendisine karşılık vermiştir. Polis memurumuzda bir sıkıntı yok. Ayağından yara aldı. Şüpheli vatandaş ise üniversite hastanesinde tedavi altına alındı. Aranmakta olan bir vatandaştı. Daha öncede birkaç kez yaralama olayına karışmıştı. Mutlaka bulunması gerekiyordu bu şekilde yakalanmış oldu. Vurulan şahsın yanında bir kişi daha yakalandı. O kişi bu şahıstan uyuşturucu almak için bulunuyordu. O kişi de yaralandı, yani toplam 3 kişi yaralandı."Şüphelinin Düzce Üniversitesi Hastanesi'nde tedavi altına alındığını kaydeden Vali Dağlı, "Geçtiğimiz günlerde de Düzce'nin Muncurlu köyünde yaralama olayına karışmıştı. Mutlaka bulunması gerekiyordu. Aranan şahsın yanında bir kişi daha uyuşturucu almak için bulunuyordu. O da hafif yaralandı” ifadelerinde bulundu.

-Olay
Kentte polis ekipleri, uyuşturucu ticaretini önlemeye yönelik çalışmalar kapsamında belirlenen şüpheli S.M'nin aracını takibe aldı. S.M'nin uyuşturucu ticareti yaptığını ve elindeki uyuşturucuyu M.K'ye sattığı öğrenen polisler, şahsı kent çıkışında durdurmak istedi.
Ekiplerin "dur" ihtarına uymayan şüpheliler ile polis arasında kovalamaca yaşandı.
Paşaormanı mevkisine gelindiğinde zanlılar, araçtan inerek polis aracına ateş açması üzerine karşılık verildi. Çatışma sırasında iki şüpheli ile mermi isabet eden polis memuru yaralandı.

 
banner710
Yorumlar (6)
Hdf 5 ay önce
Uyuşturucu satan sorgusuz cezaevine direk 1 ton sopa bide
Aka 5 ay önce
Polisimize geçmiş olsun ayrıca suclu adamı vurduğu için ellerine sağlık .
esnaf 5 ay önce
çok geçmiş olsun iksan abi rabbim şifa versin abim
Avci 5 ay önce
Sağ niye ele geçiriyorsunuz polise kurşun atıyor
.... 5 ay önce
Memur ihsan durmuşu tebrik ediyorum ellerine sağlık
Cengiz 5 ay önce
Yaralı polis kardeşimize Allah acil şifa versin gece gündüz vatanı ve milleti için canını ortaya koyan polisimizi Allah sevdiklerine bağışlamış tekrer tekrar geçmiş olsun
18°
hafif yağmur