banner615

banner614

banner701

O GÜZEL BİR ÖRNEK…

banner619

Vali Ali İhsan Su ve eşi Zeliha Su Dünya Engelliler Günü sebebiyle engelli bireyleri ve ailelerini evlerinde ziyaret etti. Uzunmustafa Mahallesi’nde ikamet eden lise 4. Sınıf öğrencisi Onur Köroğlu, kendisi gibi engeli olan insanlara seslenerek hayata küsmemelerini istedi.

Gündem 04.12.2014, 16:23
131
O GÜZEL BİR ÖRNEK…
banner682

Dünya Engelliler Günü kapsamında Vali Ali İhsan Su, Uzunmustafa ve Ağa Mahallelerinde ikamet eden engellileri evlerinde ziyaret ederek onlarla bir araya geldi. Vali Ali İhsan Su’yun eşi Zeliha Su’yla yaptıkları ev ziyaretlerinde Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdür Vekili Zeki Yıldırım’da yer aldı.

Vali Su’yun ziyaretler kapsamında ilk durağı Uzunmustafa Mahallesi’nde yaşayan ve doğuştan engelli olan Düzce Anadolu Lisesi öğrencisi Onur Köroğlu oldu. Köroğlu ailesi Vali Ali İhsan Su ile eşi Zeliha Su’yu kapıda karşıladı. Vali Su, lise 4.sınıf öğrencisi Onur Köroğlu’yla sohbet etti. 

Vali Su Köroğlu’na derslerini ve hayalini sordu. 17 yaşındaki Onur Köroğlu, kendisi gibi engeli olan insanlara seslenerek hayata küsmemelerini istedi. Vali Ali İhsan Su, Köroğlu ailesi sohbet ederek ziyaretini tamamladı.

Haber; Y.SEVER

Yorumlar (0)
16°
parçalı bulutlu