banner615

banner614

banner701

ÖĞRENCİ VE VELİLERİN KALDIRIM ÇİLESİ

banner619

Şerefiye Mahallesi’nde bulunan İsmetpaşa İlk ve Ortaokul öğrenci ve velileri okul çıkışında, kaldırımlara park eden araçlar yüzünden zor anlar yaşıyor. Öncü Haber Whatsapp İhbar Hattı’na gönderdiği görüntü ile soruna tepki gösteren bir vatandaş, “Okul çıkışı yol kapalı, insanlara geçmeye yer yok” diyerek yetkililere seslendi.

Gündem 10.10.2018, 09:59 10.10.2018, 16:47
1624
banner682

Şerefiye Mahallesi Cumhuriyet Sokak üzerinde bulunan İsmetpaşa İlk ve Ortaokulu öğrenci ve velileri, okul çıkışında kaldırımlara park eden araçlar nedeniyle adeta eziyet çekiyor. Her okul çıkışında okul servislerinin de karıştığı trafik tam bir keşmekeşe dönüyor.

Öncü Haber Whatsapp İhbar Hattına bir veli tarafından gönderilen görüntüde Cumhuriyet Sokak üzerine park edilmiş araçlar yüzünden vatandaşlar yollara dökülüyor. Araçların kapattığı kaldırımın dar kısımlarından geçmek için kıvrananlar ise durumun ciddiyetini gözler önüne seriyor.Öte yandan dün akşam saatlerinde aynı yol üzerinde kaldırımdan yürüyemediği için yola inmek zorunda kalan bir erkek çocuğuna otomobilin çarptığını iddia eden vatandaş bu soruna bir çözüm bulunmasını istiyor.Çekip gönderdiği görüntüde, “Okul çıkışı yol kapalı, insanlara geçmeye yer yok” sözleri ile tepki gösteren vatandaş yetkilileri göreve davet etti.

banner710
Yorumlar (16)
selman 2 yıl önce
okulları yolları dar olan düzcenin merkezine yaparsan ve yeni okullarıda merkeze yapmaya devam edersen bu kaçınılmaz bir sorun olmaya devam eder
adamın teki 2 yıl önce
o mahallenin sanki o kadar öğrencisi var. en iyi okul eve en yakın okuldur. duzce gibi bir yerde bir günde 2 saat serviste geçirmemeli öğrenci. yazıktır bu vakte. ama gel de ana babaya anlat.
81 2 yıl önce
Arabanın değilde okulun ordan kalkması en mantıklısı zaten çoğu servisle dışarıdan geliyo
Düzce için 2 yıl önce
Zabıta nerede dün çalıştınız bugün neredesiniz uygulamayı hergun istiyoruz
Düzce için 2 yıl önce
Zabıta nerede dün çalıştınız bugün neredesiniz uygulamayı hergun istiyoruz
Tuna 2 yıl önce
Çizin arabaları bakalım birdahaki sefere çekeceklermi arabalarını oralara
DÜZCELİYİK 2 yıl önce
artık şehir merkezinden bu okulları dışarıya çıkarmak gerekiyor.çünkü zaten çoğunluk öğrenci dışarıdan taşımalı geliyor.
düzzcceeliii 2 yıl önce
tek sıkıntı buymuş gibi konuşmayın düzcenin cok sıkıntısı 16 yıldır devam eden sıkıntılar ve bu sıkıntıların devamı katlanarak geliyor vatandaşa
düzceliiiiii 2 yıl önce
sanki 16 yıl önce sorunsuz yaşıyormuşsun gibi
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
21°
parçalı az bulutlu