banner615

banner614

banner701

ÖKEV BAŞKANI TONYALI’DAN AÇIKLAMA

banner619

Öncü Kültür Eğitim Vakfı (ÖKEV) Başkanı Önder Tonyalı, Korona Virüsü tedbirleri kapsamında, Uzaktan Eğitim döneminin 30 Nisan 2020 tarihine kadar uzaması ile ilgili bir mesaj yayımladı. Tonyalı mesajında, “Bu dönemde öğrencilerimizin eğitimlerinden geri kalmamaları için tüm yöneticilerimiz ve öğretmenlerimizle var gücümüzle çalıştığımızı bilmenizi isterim.” ifadesini kullandı.

Gündem 26.03.2020, 12:50 26.03.2020, 13:06
9567
ÖKEV BAŞKANI TONYALI’DAN AÇIKLAMA
banner682

Türkiye'de ilk koronavirüs vakasının 11 Mart'ta kamuoyuna açıklanmasının ardından, ülke genelinde tedbirler üst seviyeye çıkartılmış, bu tedbirler kapsamında, okullar tatil edilerek, uzaktan eğitim dönemi başlamıştı.

Dün akşam gerçekleşen Koronavirüs Bilim Kurulu Toplantısı’nın ardından Sağlık Bakanı Fahrettin Koca ile kameralar karşısına geçen Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Uzaktan Eğitim döneminin 30 Nisan 2020 tarihine kadar uzatıldığını bildirdi.

Düzce ve Bolu’da özel okulları bulunan Öncü Kültür ve Eğitim Vakfı (ÖKEV) Yönetim Kurulu Başkanı Önder Tonyalı, konu ile ilgili sosyal medya hesabından bir mesaj yayınlayarak veli ve öğrencileri bilgilendirdi. Bu dönemde eğitim kurumlarındaki tüm öğretmen ve yöneticileri ile birlikte velilerin ve öğrencilerin yanlarında olduklarını belirten Tonyalı mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Bildiğiniz üzere uzaktan eğitim dönemi 30 Nisan 2020 tarihine kadar uzatıldı. İnsanlara sağlığın ve özgürlüğün kıymetini şiddetli bir derecede gösteren bu dönemde öğrencilerimizin eğitimlerinden geri kalmamaları için tüm yöneticilerimiz ve öğretmenlerimizle var gücümüzle çalıştığımızı bilmenizi isterim. Öngördüğümüz ve hazırlıklarını önceden yaptığımız bu süreçte ilk haftadan itibaren çok verimli ve sorunsuz bir şekilde eğitimimiz devam etmektedir. Okullarımıza 2020-2021 dönemi için kayıt yaptıran öğrenci adaylarımız da uzaktan eğitim sürecine katılabilmektedirler. Bu dönem boyunca tüm öğretmenlerimiz ve yöneticilerimiz sizlerle iletişim halinde olacaklardır. Sağlıklı günler dilerim.”

Yorumlar (3)
Derya 1 hafta önce
Fabrikalarda kapatılsın lütfen. mecbur işe gidiyoruz korka korka sokağa çıkma yasağı gelsin
Düzceliyim 1 hafta önce
Boş konuşmalar insan yaşımı insanların elinde of anam ölseydim de bu günleri görmedim diyesim geliyor bazen ne bicim insanlık bu ya Allah aşkına hayvandan insanlar bulaşmış ama insanlar hayvanlar dan daha anlayışsız olmus insan hayatı parayla satılır olmus Ne bileyim Allah yardımcımız olsun başkada bişey söylemek istemiyorum.
Fakir 1 hafta önce
Çalışan ne yapsın kardeşim işyeri ne kadar hijyenik olabilir patronlar hep bana hep bana diyor kendileri kurtulur paraları çok fakir ne yapsın
kapalı