banner615

banner614

banner701

ORMANCILARDAN ANLAMLI DESTEK

banner619

Düzceliler'in sık ziyaret ettiği doğal güzelliklerden olan Abant Gölü Tabiat Parkı yolu üzerine ormancılar tarafından Barış Pınarı Harekâtı'na destek amacıyla çeşme yaptırılarak vatandaşların hizmetine sunuldu.

Gündem 28.11.2019, 09:52 28.11.2019, 16:35
842
banner682
D-100 Karayolu ile Abant Gölü Tabiat Parkı arasındaki karayolunun 18. kilometresinde "Barış Pınarı Harekâtı Çeşmesi" hizmete girdi.
Bolu Orman Bölge Müdürlüğü tarafından Soğuksu mevkiinde yol kenarına Barış Pınarı Harekâtına destek vermek amacıyla çeşme yaptırıldı.


Türkiye'nin önemli turizm merkezlerinden biri olan ve her yıl milyonlarca kişinin ziyaret ettiği Bolu sınırlarındaki Abant Gölü Tabiat Parkı güzergâhında bulunan Barış Pınarı Harekâtı Çeşmesi'nin açılışında Fetih Suresi okunarak Mehmetçik için dualar edildi ve harekâta katılanlara asker selamı verildi.


Türk milletinin birliği ve dirliği için her türlü fedakârlığa hazır olduklarını belirten Bolu Orman Bölge Müdürü Şaban Bıyıklı, "Ülkemizin bölünmez bütünlüğü için büyük öneme sahip Barış Pınarı Harekâtı'nın önemini daimi kılmak, vatandaşlarımızın duygularına tercüman olmak ve yol güzergâhını kullanan vatandaşlarımıza hizmet vermek amacıyla yapılan bu çeşmenin hayırlara vesile olmasını diliyorum.


Yöre halkına ve çeşmenin yapılmasında emeği geçenlere teşekkür ediyorum." ifadelerini kullandı.
HABER:C.ÜSTÜNER
Yorumlar (0)
29°
açık