banner615

banner614

banner701

ÖZLÜ: DÜZCE'NİN VİZYONUNU GELİŞTİRECEĞİZ

banner619

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Kalıcı Konutlar Bölgesi Güzelbahçe ve Esentepe mahallelerinin sakinlerini ziyaret etti. Başkan Özlü, yaptığı konuşmada, "Bölgenin ve Düzce'nin vizyonunun gelişmesi, değişimi için projelerimizi sırayla hayata geçireceğiz." dedi.

Gündem 22.11.2019, 14:50 22.11.2019, 19:20
660
banner682
Muhtarlık İşleri Müdürlüğü organizasyonu ile düzenlenen mahalle ziyaretlerinin ilk turunun sonuna yaklaşan Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Kalıcı Konutlar Bölgesi Güzelbahçe ve Esentepe mahallesinde vatandaşlarla buluştu. Her ziyaret gibi Başkan Özlü'ye başkan yardımcıları ve birim müdürleri de eşlik etti.
Mahalle sözleşmelerinin haricinde vatandaşların beklenti ve taleplerini dinlemek için bu ziyaretleri gerçekleştirdiklerini belirten Başkan Özlü açıklamalarında şu ifadelere yer verdi: "Sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına bölgenin gelişebilmesi için belediyemizin bazı birimlerini buraya taşıdık; Ulaşım, Park Bahçeler bir sürü birim burada artık. Muhtarlarımızla toplantı yaptık depremin izlerini silmek adına neler yapabiliriz? İstişare ettik. Bakın arkadaşlar Kalıcı Konutlar adı depremi çağrıştırıyor. Deprem anılarımız hep var, Allah bir daha göstermesin ama buraya güzel bir isim koysak buradaki algıyı değiştirebilir miyiz? Mesela Kalıcı Konutlar yerine Bahçeşehir desek, çünkü burada evler bahçeli yeşil içinde. Bahçeşehir isminin yeşili, doğası ve yerleşimi ile yüksek standartlara sahip olan Kalıcı Konutlar'a yakışacak. Bölgenin ve Düzce'nin vizyonunun gelişmesi, değişimi için projelerimizi sırayla hayata geçireceğiz. Bizler sıradan, şunu yaptık oldu olgusu ile çalışmıyoruz attığımız her adımı uzman kişilere danışarak geleceği planlıyoruz."
Mahalle sakinlerinin taleplerini de ilgili başkan yardımcıları ve birim müdürleri ile bizzat not alan Başkan Özlü, vatandaşlardan gelen soruları da yanıtladı. Ziyaret, Başkan Özlü'nün mahalle muhtarlarına ve toplantıya katılan vatandaşlara teşekkür etmesi ile son erdi.
banner710
Yorumlar (11)
Belediyeden şikayetçi 8 ay önce
Sokak hayvanlarından geçilmez oldu. Önce başı boş sokak köpeklerini toplatın barınaklara götürün. Sokaklar insandan çok köpekler ile dolu. Bu ne rezillik!...
düsce 8 ay önce
na lbantoğlunda imara ve iskana açılan yerlere doğal gaz su ne zaman vereceksinşiz sayın özlü ... hiç gelen giden yok oraya onlarda bu ilin evlatlqrı...
Fiyasko 8 ay önce
Sanki secim daha olmamış, aday gibi geziyor.Edeceğiz,yapacağız laflarından gına geldi icraat görelim artik.
CEDİDİYE HALKI 8 ay önce
YERİM VİZYONUNU BİZ NEFES ALAMIYORUZ. NEFESSSS... SAYIN BAŞKAN ŞÖYLE AKŞAM SONRASI YAYAN OLARAK TİCARET LİSESİNDEN BİR GİRİŞ YAP VE DERİN NEFES AL. NE ÇEKTİĞİMİZİ YAŞAYARAK ÖĞRENİRSİNİZ. YEMİŞİM VİZYONU.
Başkan 8 ay önce
Otobüs saatlerini düzeltin vatandaş mağdur durumda.insanlar ayakta bile yer bulamıyor.Sizin belediye anlayışınız insanları madur etmekmi.Belediyenin borcunun faturası neden halka kesiliyor.
Baskan 8 ay önce
Kalıcı konutlarda otobüs saatlerini değiştirdiniz.İyi bir iş yaptığınızı düşünüyorsunuz.Sizi aileniz ile birlikte otobüs ile kalıcı konutlara sabah ve akşam yolculuğu yapmaya bekliyoruz.koltukta değil ayakta yolculuk öncü'de gelsin
Yazık 8 ay önce
Aksam namazından önce imam anons ediyor, imamın isi mi? Okul toplantı için salon tahsis ediyor.Başka bir parti olsada ayni şekilde davranırlar mıydı?
Aa 8 ay önce
Şahsınıza almayın ama yönetim olarak belediyeye neden güvenemiyorum?
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
19°
az bulutlu