banner615

banner614

banner701

ÖZLÜ: İNSANA DEĞER VEREN BİR KURUMUZ

banner619

Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü halk otobüsünde rahatsızlanan vatandaşı hastaneye yetiştiren otobüs şoförü İsmail Taşkaya ile bir araya geldi. Taşkaya'ya bu örnek davranışı için teşekkür ederek hediye veren Özlü, "İnsana değer veren bir kurumuz, çalışanlarımızın tutum ve davranışları da buna en güzel örnektir." ifadesini kullandı.

Gündem 21.01.2020, 10:57 22.01.2020, 11:15
2248
ÖZLÜ: İNSANA DEĞER VEREN BİR KURUMUZ
banner682
Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü kullandığı araçta rahatsızlanan vatandaşı zaman kaybetmeden hastaneye yetiştiren belediye personeli İsmail Taşkaya'yı tebrik etti."O an hiç düşünmedim"
Başkan Özlü ile Kültür Merkezi'ndeki başkanlık makamında bir araya gelen otobüs şoförü İsmail Taşkaya, yaptığı hareketin insanlık gereği olduğunu savunarak, "Sabah saatlerinde seyir halindeyken diğer yolcular rahatsızlanan birisi olduğunu söyledi. O an hiç düşünmedim, o benim annem ya da eşim de olabilirdi. Kim olsa aynısını yapması gerekir. Diğer yolcular da sağ olsunlar duyarlı davrandılar. Vakit kaybetmeden hastaneye yetiştirdik, orada doktorlar ilk müdahaleyi yaptılar. Kendisinin sağlık durumunun iyi olduğunu öğrendim. Yine olsa yine aynı şekilde davranırdım. Sayın Bakanımın bu daveti de beni çok mutlu etti, ben kendisine teşekkür ediyorum." dedi."Personelimiz insanlığa örnek bir davranış sergiledi"
Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü de otobüste yaşanan durum ve Taşkaya'nın soğukkanlı şekilde vatandaşı hastaneye yetiştirmesini memnuniyetle karşıladığını söyleyerek, "Personelimiz insanlığa örnek bir davranış sergiledi. Kurumumuzun insana hizmet ettiğini ve sorumluluğumuzun ne kadar büyük olduğunun farkında olarak, buna göre hareket etmiş. Halk otobüsümüzde rahatsızlanan vatandaşımızı bir an bile düşünmeden hastaneye yetiştiren İsmail Taşkaya kardeşimizi bir kez daha kutluyorum, kendisine teşekkür ediyorum. Burada kendisini ağırlamak istedik, küçük bir teşekkür hediyesi vermek istedik. İnsana değer veren bir kurumuz, çalışanlarımızın tutum ve davranışları da buna en güzel örnektir." şeklinde konuştu.


 
Yorumlar (11)
sabahattin bahtiyar 9 ay önce
arkadasima daha dogrusu hemsehrime bende tesekkür ederim ben alman yadayim Allahrazi olsun otobüsteki hemsehrilerimizede anlayis larindan dolayi sag olsunlar kutlarim. birde sunu söleyim zamani gelmisken yollarda ambulanz etvayiye hemen yol verelim tessekür ler soforümüze can kurtarmak cok sevap.
MOTORCU 9 ay önce
İYİCE REKLAMA DÖNDÜ BU İŞLER. BİR İNSANLIK YAPIYORSUNUZ BARİ YAPTIĞINIZ İYİLİK SİZE KALSIN
Duzceli 9 ay önce
Gelirken para sikintisi olmiyacak dedin hatta dursun ay zamaninda maasi ben odettim diye haber yaptirdin aylardir sen dogru duzgun odeme yapmiyorsun. Dursun ay senden iyiydi en azindan hakkimizi aliyorduk. Adam sizlanmiyordu senin gibi para yok diye
Personel 9 ay önce
Personeliniz insan ama siz insanliginizdan nasibinizi almamissiniz. Bizim haklarimizi vermeyi ne zaman dusunuyorsun acaba baskan bey. Pardon bakan bey.
ARSLAN 9 ay önce
Şoför kardeşimin İsmail Beyi tebrik ederim. İnsanı duygular içerisinde görevini yapmıştır. Örnek bir davranış sergilemiştir. Başarılar diliyorum.Sayın Bakanımızda bu davranışını ödüllendirmekle onu onurlandırmıştır. Sayın Bakanımıza da teşekkür ederiz.
Düzceli 9 ay önce
Halktan kaçan böyle bir başkan daha Düzceye gelmedi gelmezde.Makamında ana binada neden durmuyorsun kimden kaçıyon konuralpe,kültür merkezine.Keleş zamanında oralar vardı fakat kaçmıyordu halkından.
Hahaha 9 ay önce
Otobüs şoförünün vijdanen yapmıştır inanın ada ikramiye falan verseydiniz bı kolonya kalemle olmaz bu işler hahahah
GÖKHAN SERDAR 9 ay önce
başkan 23 nisanda bir gün müdür olsun hevesini alsın dedik. bu numan çabuk suyunu çıkardı müdürlüğün. sağlık müdürlüğünde ki kabaklaklıları belediye zehirleyecek mi karantinaya mı alacak bir şey yapsın artık.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
26°
açık