banner614

banner701

ÖZLÜ’DEN VATANDAŞLARA “KURALLARA UYUN” ÇAĞRISI…

banner619

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, bugün sahaya inerek vatandaşlara ve esnaflara Düzce Belediyesi tarafından üretilen maskelerden dağıttı. Başkan Özlü, ayrıca vatandaşları Koronavirüs Salgını nedeniyle alınan tedbir ve önlemlere uymaları konusunda uyardı.

Gündem 15.05.2020, 19:19
2406
ÖZLÜ’DEN  VATANDAŞLARA “KURALLARA UYUN” ÇAĞRISI…
banner682

Tüm Dünya genelinde küresel bir kriz haline gelen Yeni Tip Covid – 19 salgını, tüm dünya genelinde olduğu gibi Türkiye’de de insanlar arasında hızla yayılmaya devam ediyor. Salgın nedeniyle, vatandaşların daha kolay ulaşabilmeleri için maske üretimine başlayan Düzce Belediyesi Günde 10 Binin üzerinde maske imal ediyor.

Üretilen maskeleri Muhtarlıklar aracılığı ile halka ücretsiz dağıtan Düzce Belediyesinin bugüne kadar 15 milyonun üzerinde maske dağıttığı öğrenildi. Bugün ise sahaya inen Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü, maske ihtiyacı olan vatandaşlar ve esnaflara ücretsiz maske dağıtımı yaptı.

Maske dağıtımı sırasında vatandaşları salgınla mücadele kapsamında alınan tüm tedbir ve kurallara uymaları konusunda uyaran Başkan Özlü, “Hepinizin sağlığı bizlerin için çok önemli” dedi.

Başkan Özlü yaptığı açıklamada, “Öz kaynaklarımızla ürettiğimiz maskelerimizi vatandaşımıza bizzat ulaştırdık. Tedbirlere uygun, temkinli ve dikkatli sosyal hayat ile sağlıklı günlerde yine buluşacağız. İşimiz hizmet, gücümüz millet” dedi.

banner710
Yorumlar (24)
Ali 3 hafta önce
15 milyon
15 milyar ne diyorsunuz siz arkadaslar. Sayi saymayi mi unuttunuz? Yoksa palavra mi? Dikkatli atalim lütfen
Başkansız 3 hafta önce
Muhtardan maske istedim 1 tane verdi artık 1 hafta kullanırım sağol başkan
Gariban işçi ne yapsın 3 hafta önce
Hergün denetleme yapın çarşıda sanayilerde işçiler sosyal mesafe gözetmeksizin çalışmak zorunda kalıyorlar atölye girişlerinde herhangibibir kontrol yapılmıyor ateş ölçer aldılar çekmecede duruyor denetlemeye gelirlerse gösteririz diye
Sabahları maske dağıtılıyor 2 3 kişi takıyor diğerleri takmıyor neden takmıyorsun diye soran yok çünkü soracak kişide takmıyor
Cumartesi pazar pazartesi salı sokağa çıkma yasağı
Sayın valimiz düzcede artan vakaya rağmen yasak ilan etmiyor
Hal hatır soruyor sağolun valim iyiyiz elhamdülillah
Hayda 3 hafta önce
Iftar iftar gezip sorumsuzca davranan ne kadar insan varsa hakkikibhelal etmiyorum. Biz evinizde oturuyoruz bizim akrabamız anamız babamız yok mu yazıklar olsun
Dzc 3 hafta önce
Düzcenin belediye başkanı varmıydı yahu belediye başkanı varsa biz niye görmüyoz başkan beyi
Düzcemm 3 hafta önce
Düzce vaka artıyor sayın büyüklerimiz.duyun bizi ..
Mert Çetinkaya 3 hafta önce
Faruk özlü artık kabak tadı vermeye başladı.Ben ve çevremdeki dostlarım oy verdiğimize pişman olduk.Antipatik oldu iyice.
Düzceli 3 hafta önce
Sayın Başkan Düzce'de çok sıkıntılı otopark sorunu oluşuyor özel otoparkların arsalarina inşaatlar başladı otopark olarak kullanılan yer Park oluyor nasıl çözmeyi düşünüyorsunuz
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
19°
kapalı