banner615

banner614

banner701

'PES' DEDİRTEN KALDIRIM İŞGALİ

banner619

Düzce merkez Hastane Caddesi üzerindeki kaldırımları park yerine çeviren duyarsız sürücülere tepki gösteren vatandaş, denetimlerin arttırılmasını istedi.

Gündem 23.11.2019, 11:44
1875
'PES' DEDİRTEN KALDIRIM İŞGALİ
banner682
Düzce'de kaldırımı araçlarla işgal etme alışkanlığından vazgeçilmiyor. Yayaların olan kaldırımları park yeri olarak kullananlar ne uyarıları ne de cezaları takıyor.
Buna son örnek Hastane Caddesi üzerinde sıra sıra kaldırıma park edilen araçlar oldu. Vatandaş kamerasına takılan fotoğrafta, hem bir spor salonu hem de restaurantın bulunduğu kaldırımın önüne yan yana bırakılan otomobiller tepki çekti.


Fotoğrafı göndererek bu durumdan duydukları rahatsızlığı ifade eden Düzceli, bu manzaranın her akşam yaşandığını şu ifadelerle vurguladı: "Burası Hastane Caddesi üzerindeki kaldırım. Kendiniz gelin bir görün, yetkililer de görsün. Her akşam burası böyle."
Öte yandan söz konusu cadde üzerinde sık yaşandığı vurgulanan kaldırım işgallerine karşı denetimlerin sıklaşması bekleniyor.
HABER:C.ÜSTÜNER


 
Yorumlar (13)
DÜZCELİ 9 ay önce
ESAS SIKINTI NE BELEDİYE NE EMNİYET ALMIŞ OLDUĞU KARARLARIN ARKASINDA DURAMIYOR AMA DOĞRU AMA YANLIŞ BUGÜN YAP BİR AY SONRA VAZGEÇ POLİS VEYA ZABITA NE YAPSIN.CADDEYİ TRAFİĞE KAPA SONRA AÇ .....ALINAN KARARLARIN BİLE ARKASINDA DURAMIYORLAR YAZIK
Karaosmanov 9 ay önce
Katlı otoparkın yanındaki mekan bilhassa incelenmeli. Katlı otoparkın zemin katında ol otoparka değil kaldırıma park et akıl işi değil.
vatandaş 9 ay önce
adam kaldırıma çıkmış karışımızdan geliyor bir de utanmadan çekilin diye iki çocukla bana korna çalıyor. Duzceden başka nerede bu komediyi yasayabiliriz.
Mustafa 9 ay önce
Yaya kaldiriminda bekleyen park eden araçlara işlem yapma yetkisi zabıta da değil polissss dedir. Görevin içeriğini bilmeyip farklı yöne gidersek sonuç alamayız ve daha çok boyle haber okuruz. 2918 sayılı kanun kaynaktır.
Selim 9 ay önce
Her yer aynı kaldırımda giderken araca yol veriyoruz..
düzceli 9 ay önce
yaya kaldırımına parka ceza yok 55 le radara gir ceza var
CAN.D 9 ay önce
E NORMAL DÜZCENIN HERYERI BÖYLE YENIMISGIBI KONUSUYONUZ POLIS GÖREVINI YAPMIYOKI ALMANYADA OLSA BU 3 DAKIKA SONRA CEKILMISDI ARABALAR DÜZCEDEMI YAYALARA SAYGI YOK POLISLER GÖREVINI ADAMGIBI YAPSA DÜZCEDE KIMSE KALDIRIMLARA PARK EDEMEZ
İlginç 9 ay önce
Spor salonuda celal kasapoğluna ait enteresan
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
29°
açık