banner615

banner614

banner701

POLİS EKİPLERİNE DİRENİŞ GÖSTERDİLER!

Düzce Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri sokaklarda el arabasıyla gezerek hurda ve kağıt toplayanlara müdahale etti. Vatandaşlar ve araç trafiği içinde tehlike oluşturan şahıslar müdahale sırasında zabıta ekiplerine sopa ve kesici aletlerle engel olmaya çalıştı.

Gündem 12.11.2019, 11:11 12.11.2019, 13:52
2871
banner682
Düzce Belediyesi sokak satıcı ve kağıt toplayıcılarına karşı denetimlerini sıklaştırdı. Yaya ve araç sirkülasyonunun yoğun olduğu bölgelerde sabah erken saatlerde denetime çıkan ekipler, daha önce birçok kez uyarıda bulunduğu ve uyarılara rağmen kağıt ve hurda toplamaya devam eden şahıslara müdahale etti. Müdahale sırasında zabıta ekiplerine sopa ve kesici aletlerle mukavemette bulunan şahıslar hakkında cezai işlem uygulanırken yaşanan arbede sonucu olay yerine polis ekipleri de gitti."Uyarılara aldırış etmediler"
Zabıta Müdürlüğünden yapılan açıklamada müdahale edilen şahıslara daha önce uyarıda bulunulduğu belirtilerek, "Gün içinde vatandaşların yoğun olduğu Gaziantep ve İstanbul caddelerinde bulunmamaları konusunda uyarıda bulunduğumuz şahıslar, araç ve yaya trafiğini tehlikeye atmaktadır. Bir çok kez uyarıda bulunduğumuz kişiler bu uyarılara aldırış etmeden şehir merkezinde gezmeye devam etmiştir. Denetim çalışmamızda ekiplerimize takılan bazı kendini bilmez şahıslar, sopa ve kesici aletlerle memurlarımıza ve olaya müdahale için orada bulunan polis ekiplerine direniş göstermişlerdir. Konu adli makamlarca da takip edilecektir, vatandaşlarımıza konu hakkında gösterdikleri duyarlılık için ayrıca teşekkür ederiz" denildi.


banner710
Yorumlar (11)
düzce 8 ay önce
bu kağıt ve maddeleri toplayanlara bir belirtici yelek verip kayıt altına alıp belli bir saat versinler o saatler dışına çıkmasınlar.
görgü tanığı 8 ay önce
Bu haber yalan bir haber. elimizde görüntüler var! zabıtaya hiç kimse bıçak ve sopa ile saldırmadı. zabıta, kendisine tepki gösteren vatandaşların ve olay anını görüntüleyen gazetecilerin üzerine saldırdı...
kadir 8 ay önce
AT ARABALARI YASAKLANSIN PİSLİKLERİNİ SOKAĞA BIRAKIYORLAR SOKAKLAR AHIR GİBİ KOKUYOR SAKARYADA BİR TANE BULAMAZSINIZ
trafik mağduru 8 ay önce
özellikle saat 17:00 sularında konuralp-düzce arasında trafiği her akşam felç etmektedirler.Birçok defa kazaya sebebiyete yol açmalarına rağmen önlem alınmamıştır.
Selim 8 ay önce
Aynı duyarlılığı kaldırıma park eden araçlarada göstermelerini bekliyoruz
Alaturka 8 ay önce
Alsınlar bi içeriyede sabaha kadar ıslanıp ıslanıp jopun tadını aldılarmı Devlete Kafa tutulmuyacağını Anlarlar...
Esnaf 8 ay önce
Gelinde avm önünde görelim şu göremediğimiz zabıtaları pazar yerimi çarşının merkezimi belli değil trafiğe kapalı olmasına rağmen araçtan geçilmiyor bunca şikayet etmemize rağmen belediye den ses yok
vatandas 8 ay önce
onların cogu suriyeli dokunulmazliklari var hemen saliverirler
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
24°
açık