banner615

banner614

banner701

PROJEYE RADYO ÖNCÜ’DE KATILDI…

banner619

Ulusal Radyo Yayıncıları Derneği (URYAD), Türkiye’de bir ilke imza attı. 25 Mayıs Pazartesi günü Türkiye çapında ulusal ve yerel radyo kanalında aynı anda ortak yayın yapılıyor. “Radyo Türkiye” projesinde, en ünlü 21 radyo programcısı ağırlanıyor. Sekiz büyük radyo ajansının da desteklediği Radyo Türkiye projesinden elde edilen reklam geliri, Covid-19’la mücadele kapsamında "Biz Bize Yeteriz Türkiyem" kampanyasına bağışlanacak. Projeye Düzce’nin güçlü sesi ve en çok dinlenen radyosu Öncü FM’de katıldı.

Gündem 25.05.2020, 12:55
2714
PROJEYE RADYO ÖNCÜ’DE KATILDI…
banner682

Ulusal ve yerel birçok radyo kanalının bir araya gelerek ortak yayın yapacağı "Radyo Türkiye" projesinde, radyo camiası tek yürek oldu. Bugün saat 12.00'de, 23 ulusal radyonun yanı sıra Ankara ve İzmir'deki projeye destek olan yerel radyoların ortak yayın yapılacağını söyleyen URYAD Yönetim Kurulu Başkanı Olcay Akay, "Radyo kanallarımız, evde geçirmek zorunda kaldığımız Ramazan Bayramı'nda sosyal mesafeyi koruyarak evlerinize konuk olacak. Tüm radyolar el ele vererek ayrı frekanslardan tek ses olarak dinleyicilerine ulaşacak. Farklı radyolarda dinlemeye alışkın olduğumuz programcılarımız bu sefer aynı stüdyoda birlikte gerçekleştirecekleri yayınla karşımıza çıkacak. "Radyo Türkiye" bizleri hem geçmişe götürecek hem de bayram günümüzü şenlendirecek" dedi.

 Bu proje için çok keyifli ve mutlu olduğunu ifade eden Akay, sözlerine şöyle devam etti; " 'Radyo Türkiye' projesinin reklam gelirlerini, ülkemizin "pandemi" dolayısıyla yaşadığı olumsuzluklara bir nebze de olsa fayda sağlaması amacıyla "Biz Bize Yeteriz Türkiyem" kampanyasına bağışlayacağız."

Yorumlar (0)
18°
kapalı