banner615

banner614

banner620

REJİM GÜÇLERİ ASKERLERİMİZE SALDIRDI

banner619

Milli Savunma Bakanlığı (MSB), İdlib'de rejim güçlerinin yoğun topçu atışı sonucu 5 askerin şehit olduğunu, 5 askerin yaralandığını bildirdi.

Gündem 10.02.2020, 16:32
1837
REJİM GÜÇLERİ ASKERLERİMİZE SALDIRDI
banner621

Milli Savunma Bakanlığı (MSB), İdlib'de rejim güçlerinin yoğun topçu atışı sonucu 5 askerin şehit olduğunu, 5 askerin yaralandığını bildirdi.
 
MSB'den yapılan açıklamada, İdlib'de çatışmaları önlemek, hudut güvenliğini sağlamak, göçü ve insanlık dramını engellemek maksadıyla bölgeye takviye olarak gönderilen unsurlara rejim güçlerince yoğun topçu atışı yapıldığı belirtildi.
 
Açıklamada, şunlar kaydedildi:
 "Yoğun topçu atışı neticesinde 5 kahraman silah arkadaşımız şehit olmuş, 5 silah arkadaşımız yaralanmıştır. Bölgede tespit edilen hedefler derhal ateş destek vasıtalarımızla yoğun şekilde ateş altına alınarak gerekli karşılık verilmiş, hedefler tahrip edilmiş ve şehitlerimizin kanı yerde bırakılmamıştır, bırakılmayacaktır. Gelişmeler yakından takip edilmekte ve gerekli tedbirler alınmaktadır.  Bizleri derin bir acı ve üzüntüye boğan bu olayda hayatını kaybeden aziz şehitlerimize Allah'tan rahmet, kederli ailelerine, Türk Silahlı Kuvvetleri ile asil milletimize başsağlığı ve sabır, yaralı personelimiz için acil şifalar dileriz."
 

banner626
Yorumlar (8)
halk 3 hafta önce
suriyeliler arap baharında..her ilde onlarca suriyeli üreme peşinde.beleş yaşantı oh ne ala.Devlet defetmiyo .napacan mecbur bakacaz..
hamza 3 hafta önce
Nerde suriyeli arap falan varsa tikayim arkadan kuskuyu anlayan anladi)))
Enes 3 hafta önce
Rejim gücü ne as. Suriye devleti desenize çakallar
yeşil Düzceli 3 hafta önce
Allah Rahmet Eylesin. Suriyeli Vatan Haini Korkaklar Türkiye nin her yerinde keyif çatacak Gariban Mehmetçik Şehit olacak. Bu nasıl adalet ? Neden İha keşif yapmıyor diye soracağınıza Neden Suriyeliler Burada Mehmetçik orada onu sorun.
Aa 3 hafta önce
Neden ihalarımız hava keşfi yapmıyor? Ya da yapıyorsa ihmal mi var? Yazık değil mi ?
EY ŞEHİT OGLU ŞEHIT 3 hafta önce
Ya duzceli kardeşler Allah aşkına su suriyeli işci almayalım gitsin kendi vayanlatını savunsunlar bunlar burda benim mehmetim SURİYE DE gidin gidin def olup gidin
Adam 3 hafta önce
Neden hep garibanların evine bayrak asılıyor düşün ey millet
Düzceli 3 hafta önce
Arap seviciler anadolunun gariban insanlarının evine Bayrak dikilirken içiniz rahatladımı?