banner615

banner614

banner701

RESTORAN VE KAFELER YENİDEN AÇILDI

banner619

Düzce,'de yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında geçici olarak kapanan restoran ve kafeler normalleşme süreci çerçevesinde hizmet vermeye başladı.

Gündem 01.06.2020, 10:19 02.06.2020, 10:52
4191
banner682

Düzce'de restoran ve kafeler haftalar sonra bugün yeniden hizmete başladı. Restoran, kafe, pastahane, kıraathane, çay bahçesi işletmecileri sabah erken saatlerde iş yerlerine gelerek dükkanlarını temizledi. Daha sonra dezenfekte ettikleri işletmelerinde uzun bir aranın ardından müşterilerini beklemeye koyuldu.Düzceli işletmeciler, uzun süren ayrılığın ardından tekrar dükkanlarını açmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirtti.Sabah erkenden gelerek iş yerlerini temizleyen esnaflar, masaları sosyal mesafe kuralına uygun bir şekilde düzenledi.Açılış öncesi çalışanlar ve müşterilerin sağlığına yönelik gerekli hijyen şartlarını sağlamaya özen gösteren Düzceli işletmeciler, belirlenen kurallar çerçevesinde müşterilerini ağırlamaya başladı.Öte yandan el dezenfektesi yapıldıktan sonra işletmelere alınan müşteriler, sosyal mesafe kuralına uygun şekilde oturtuluyor.

Yorumlar (3)
şikayet edin 4 ay önce
sn. hemşehrilerim, müteaahit ve/veya satıcı (şahış bile olsa) 27 Mayıs öncesinde belirlediği satış fiyatı üzerine bir artırım yaparsa bankalar kredi vermiyor. Bankaya telefon/e posta ile ilgili firma /proje bilgilerini vermeniz yeterli. Bu fırsatçılığa göz yummayın.
Okur Yazar 4 ay önce
Düğün salonları hakkında bilgi var mı
Duzceli 4 ay önce
Vakka sayısı 1 ken neden bütün ülke durdu boşuna evde oturduk
18°
kapalı