banner615

banner614

banner701

SAATLER SONRA İNDİRİLEBİLDİLER

banner619

Fevzi Çakmak Mahallesi Vural Sokak’ta bir apartmanın çatısına çıkan iki köpek saatler sonra indirilebildi. Çatıya nasıl çıktıkları bilinmeyen köpekler için, yetkililerin saatler sonra harekete geçmesi vatandaşların tepkisine neden oldu.

Gündem 12.01.2020, 17:49 13.01.2020, 03:45
4724
banner682

Fevzi Çakmak Mahallesi Vural Sokak’ta 5 katlı bir apartmanın çatısına nasıl çıktıkları bilinmeyen  iki köpek,  saatler sonra indirilebildi.Düzce Belediyesi İtfaiye ekipleri ve Veteriner İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekiplerin yaptığı ortak operasyonla çatıdan indirilen köpekler araca bindirilirken, ekiplerin elinden kaçtı.
Vural Sokak sakinleri sabah saatlerinden itibaren köpeklerin çatıda olduğunu belirterek, Düzce Belediyesi Beyaz Masa yetkililerinin konuya duyarsız kalmasından şikayet etti.
Saatler sonra gelen ekipler uzun uğraşlar sonucu köpekleri çatıdan indirebildi. Köpekler, kontrolleri yapılmak üzere Düzce Belediyesi Veterinerlik İşleri Müdürlüğü ekiplerince araca bindirildikleri sırada ekiplere saldırarak tekrar sokaklara kaçmayı başardı.


Yorumlar (12)
Yiğit Eren 8 ay önce
Olaya hep köpeklerin gözüyle bakanlar o köpekler çatıya çıkarken 4 katlı binanın merdivenlerinde küçük bir çocuk ya da yaşlı bir insanı parçalayıp öldürselerdi diye hiç kimse düşünmüyor mu???
hakan 8 ay önce
beyaz masada kimin çocukları çalışıyor makyajlılar orada hep?
olabilir 8 ay önce
acıkmışlardır, bir koku peşine gitmişlerdir. Kışın pek yiyecek bulmaıyorlar demek ki.
cemdal 8 ay önce
Beyaz masa dedikleri hic birşey yapmıyor emin olun hertürlüde ıspatlarım
Bilal c 8 ay önce
Hadi kaçtı 1 tanesi 2 si birden nasıl kaçırılır hayvanin ne isi var çatıda araştırmak lazım
Numan 8 ay önce
Beyaz masa çok çok duyarsız
İyi bir
Çeki düzen verilmesi gerek
Cevap 8 ay önce
Nurettin beyin demesine göre öncü belediye'yi küçük düşürmeye çalışıyormuş daha ne kadar küçülebilirki ekmekle oynayan belediye, idare mi olur? Arkadaşlar arayıp düzce de AKP yok mu siz neden işsiz kaldınız diyor?
Nurettin özcan 8 ay önce
Düzce belediyesi yönetimi kimsenin ekmeği ile oynamaz hepimiz halkımıza hizmet ediyoruz
Tırtıl 8 ay önce
Köpekli sehirde artik kopekler sokaklari bıraktı çatilarda geziyor.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
29°
açık